Aquapark czynny w ograniczonym zakresie

Kto może korzystać z suwalskiego Aquaparku

Jak poinformował we wtorek (20.10) Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, w ograniczonym zakresie otwarty będzie Aquapark przy ul. Papieża Jana Pawła II 7. 

 

Po wnikliwej analizie Rozporządzenia Rady Ministrów z 16 października oraz uzyskaniu opinii prawnych dotyczących możliwości udostępnienia – w granicach przewidzianych prawem obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji (Aquapark, siłownia oraz basen przy ul. Wojska Polskiego 2) władze OSiR-u przekazały informację, iż w ograniczonym zakresie będzie otwarty jedynie Aquapark przy ul. Papieża Jana Pawła II 7. Udostępniony zostanie tyko basen sportowy w którym zajęcia będą mogły realizować wyłącznie szkoły oraz zawodnicy przygotowujący się do zawodów. Do odwołania zawieszona jest nauka pływania.

 

- Pozostajemy jednak z nadzieją, iż wczorajsze spotkanie przedstawicieli branży sportowej ze stroną rządową spowoduje w najbliższym czasie oczekiwane przez nas wszystkich rozwiązania, które umożliwią dostęp do obiektów sportowych kolejnym grupom - czytamy w komunikacie.

3 Komentarzy

Dodaj komentarz