Ankieta dla zainteresowanych nowym blokiem ZBM

Budowa kolejnego bloku mieszkaniowego przy ulicy Rodziny Rylskich

 

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Suwałkach planuje budowę kolejnego bloku mieszkaniowego przy ulicy Rodziny Rylskich. W związku z tym ZBM przygotował specjalną ankietę dla zainteresowanych mieszkańców. 

 

Mieszkańcy Suwałk, którzy byliby zainteresowani współpracą z miejską spółką ZBM TBS w zakresie mieszkań na wynajem z możliwością dojścia do własności może wypełnić specjalną ankietę. Dane kontaktowe podane w ankiecie umożliwią pracownikom ZBM TBS wcześniejsze, indywidualne powiadomienie ankietowanych o terminie rozpoczęcia naboru kandydatów na wynajem lokalu w budynku, który miałby powstać przy ul. Rodziny Rylskich w Suwałkach (budynek B).

 

Plan to wybudowanie bloku z kredytu zaciągniętego przez Spółkę w ramach tzw. finansowania zwrotnego z BGK w Warszawie, zaangażowania przez Miasto Suwałki bezzwrotnego grantu z BGK oraz partycypacji przyszłych najemców w wysokości do 30% w kosztach budowy lokalu.

- Z powodzeniem kontynuujemy nasz program mieszkań na wynajem dla Suwalczan. Finalizujemy już budowę 4 budynku w tej formule i jednocześnie uruchamiamy pierwsze prace nad kolejnym blokiem. Widząc jakie jest zainteresowanie tą ofertą widzę, że Suwalczanie chętnie z tego korzystają – informuje Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.

Złożenie niniejszej ankiety ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest wiążące dla żadnej ze stron. Ankietę można znaleźć na stronie ZBM TBS.

3 Komentarzy

Dodaj komentarz