Kamil Klimek nie będzie prezesem WOSiR Szelment

Daniel Racis prezesem Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Szelment

Rada nadzorcza Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Szelment Sp. z o.o. podjęła kolejną uchwałę w sprawie wyboru prezesa zarządu spółki.

 

Kolejna zmiana na stanowisku prezesa WOSiR Szelment. Pod koniec października ubiegłego roku Zarząd Województwa Podlaskiego na wniosek Rady Nadzorczej WOSiRu podjął decyzję o odwołaniu Pawła Żuka, który kierował ośrodkiem od 2016 roku. Jego obowiązki przejął Kamil Klimek, radny Rady Miasta Suwałki z klubu "Łączą nas Suwałki" oraz kierownik działu sportu, rekreacji i marketingu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Jak poinformowała w piątek (29.01) rada nadzorcza WOSiR Szelment, Kamil Klimek był powołany na to stanowisko na czas określony (1.11.2020 r. - 31.01.2021 r.). Stanowisko to od 1 lutego br. obejmie Daniel Racis.

 

Pan Daniel Racis ukończył studia magisterskie na kierunku Marketing i Zarządzanie na Akademii Podlaskiej w Siedlcach. Specjalizuje się w doradztwie i zarządzaniu związanym z projektowaniem i nadzorem nad nowymi inwestycjami. Zajmował się także pozyskiwaniem środków z funduszy europejskich i funduszy krajowych na rozwój oraz badania związane z nowymi rozwiązaniami w przemyśle oraz na budowę innowacyjnych rozwiązań przemysłowych. Doświadczenie na stanowiskach kierowniczych zdobył jako dyrektor operacyjny w przedsiębiorstwie BIOVEGE Sp. z o.o., dyrektor ds. produkcyjno-technicznych Grupy Mispol S.A. oraz szef produkcji w firmie Animex Sp. z o.o. W trakcie swojej pracy zawodowej współpracował także z uczelniami państwowymi oraz instytucjami rządowymi i samorządowymi.

 

 

Źródło: Wrota Podlasia

6 Komentarzy

Ach ten Klimek mąż żony  która jest bratanicą prezydenta miasta Rynkiewicza napewno znajdzie sobie miejsce w budżecie Suwałk. 

Dodaj komentarz