Szkolili się w jeździe na nartach wodnych

UKS NAWA zorganizował bezpłatne szkolenie na nartach wodnych

 

W minioną sobotę (09.09) dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Fundacji Orły Sportu, Klub Sportowy UKS NAWA zorganizował bezpłatne szkolenie na nartach wodnych.

 

UKS NAWA z siedzibą w Suwałkach to klub, który od lat działa na rzecz rozwoju narciarstwa wodnego w Polsce. Jednym z ich głównych celów jest umożliwienie młodym talentom rozwijania swojego potencjału sportowego bez względu na poziom zaawansowania czy status materialny. W ubiegłym tygodniu spełnili tę misję, organizując już po raz kolejny darmowe szkolenie dla wszystkich zainteresowanych narciarstwem wodnym. Szkolenie odbyło się na jeziorze Szelment Wielki w WOSiR Szelment. Instruktorzy UKS NAWA z wieloletnim doświadczeniem w narciarstwie wodnym, prowadzili zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, począwszy od początkujących aż do zaawansowanych. Dzięki temu zarówno ci, którzy dopiero rozpoczynali swoją przygodę z narciarstwem wodnym, jak i ci, którzy chcieli doskonalić swoje umiejętności, mieli okazję do nauki i wspólnego spędzenia czasu na wodzie.

 

Celem wydarzenia nie było tylko nauczanie technik narciarstwa wodnego, ale także promowanie zdrowego stylu życia i aktywności na świeżym powietrzu. Klub Sportowy UKS NAWA zachęca wszystkich, niezależnie od wieku czy doświadczenia, do aktywnego uczestnictwa w sporcie i czerpania radości z aktywnego trybu życia. Prezes Paweł Żuk podkreślał, że ich celem jest "wprowadzenie narciarstwa wodnego do jak największej liczby rodzin i osób w Polsce, aby cieszyć się tym sportem i promować zdrowy styl życia". Darmowe szkolenia są naszym wkładem w rozwijanie pasji i talentów młodych ludzi, niezależnie od ich możliwości finansowych".

 

Dodaj komentarz