Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 3:2

Wyjazdowa porażka suwalskich Wigier

W spotkaniu 29. kolejki piłkarskiej II Ligi Wigry Suwałki przegrały na wyjeździe z Pogonią Siedlce 2:3.

Sobotni (23.04) mecz z udziałem suwalskich Wigier przez blisko godzinę nie przyniósł żadnej bramki, jednak gdy już zawodnicy obu zespołów rozpoczęli strzelanie, to łącznie padło pięć bramek. Niestety trzy z nich zanotowali gospodarze i to oni zdobyli komplet punktów. W 55 minucie gry uderzenie z woleja Wojciecha Trochima dało prowadzenie Pogoni. Dziesięć minut później wynik podwyższył Maciej Górski, ale w 71 minucie rozmiar strat zmniejszył Michał Żebrakowski. Ten sam zawodnik wykorzystał dobre podanie Denisa Gojki i na dziewięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry doprowadził do wyrównania. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Marcinho i ostatecznie Pogoń zwyciężyła 3:2.

Kolejny mecz z udziałem Wigier już w środę 27. kwietnia o godzinie 17:15. Na Stadionie Miejskim w Suwałkach biało-niebiescy zmierzą się z Motorem Lublin.