Podział punktów z Warmią Grajewo

Wigry Suwałki - Warmia Grajewo 2:2

Pierwsze punkty w tym sezonie stracili w niedzielę (03.09) piłkarze suwalskich Wigier, którzy przed własną publicznością zremisowali 2:2 z Warmią Grajewo.

Po czterech zwycięstwach z rzędu Wigry Suwałki stracił pierwsze w sezonie 2023/24 punkty. W debiucie Macieja Makuszewskiego - pomocnika, który po 13 latach wrócił do Suwałk, biało-niebiescy podzielili się punktami z Warmią Grajewo. Mecz rozpoczął się korzystnie dla gości, którzy po pierwszej połowie prowadzili 1:0 za sprawą trafienia Dawida Śliwowskiego, a w 54 minucie gry podwyższyli prowadzenie na 2:0 po trafieniu Macieja Polaka. Gospodarze nie zamierzali jednak schodzić z boiska pokonani i wzięli się do odrabiania strat. Najpierw straty zniwelował Krzysztof Cudowski, a na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry do wyrównania doprowadził Radosław Gulbierz.

Po pięciu rozegranych spotkaniach podopieczni Pawła Cimochowskiego mająna koncie 13 punktów i zajmują czwarte miejsce w tabeli IV Ligi. Tyle samo punktów co suwalczanie ma trzeci Ruch Wysokie Mazowieckie i druga Warmia Grajewo, jednak oba te zespoły mają o jedno spotkanie rozegrane więcej. Liderem tabeli jest KS Wasilków - jedyna drużyna, która po sześciu spotkaniach ma komplet punktów. W następnej serii gier rywalem Wigier będzie Krypnianka Krypno. Wyjazdowe spotkanie biało-niebieskich rozpocznie się w niedzielę 10. września o godzinie 14.00.