Stracił prawo jazdy, ponieważ przewoził zbyt wiele osób

37-letni obywatel Ukrainy przewoził zbyt dużą liczbę osób

 

37-letni obywatel Ukrainy przewoził zbyt dużą liczbę osób. W mercedesie, który był przystosowany do przewozu 9 osób, jechało aż 12. Mężczyzna wpadł, bo przekroczył dozwoloną prędkość. 

 

Policjanci z suwalskiej drogówki w miejscowości Żubryn w gminie Szypliszki zatrzymali do kontroli busa, gdyż kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że 37-letni obywatel Ukrainy przewoził zbyt dużą liczbę osób. W mercedesie, który był przystosowany do przewozu 9 osób, jechało aż 12. Jeden z pasażerów podróżował na torbach w bagażniku. Wobec obywatela Ukrainy, który kierował autem policjanci wyciągnęli konsekwencje prawne - zatrzymali  prawo jazdy i ukarali mandatem.

 

Policjanci przypominają, że bezpieczeństwo na drodze to nie tylko przestrzeganie prędkości czy zapinanie pasów bezpieczeństwa. Kierowcy powinni pamiętać o prawidłowym przewożeniu pasażerów w samochodzie. Przewożenie zbyt dużej liczby osób zagraża bezpieczeństwu zarówno pasażerów, jak i kierowcy.

3 Komentarzy

Ciekawski lewak

01/10/2023

....nie był siostrzeńcem  kundla i kundlowej z milicji w Łodzi, dlatego stracił prawko. Kierowca powiązany z  pisowską milicyjną sforą zabija trzy osoby na autostradzie, dalej ma prawko i się buja za granicą na wolności, nikt kolesia przez tydzień nie zatrzymuje i nie przesłuchuje. A korzystając z okazji, że dzisiaj niedziela,  pozdrawiam  księdza Tomasza Z. z Dąbrowy Górniczej, który obecnie przebywa na wczasach w Turcji,  niech będzie pochylony....

 

Dodaj komentarz