Śliski poranek na drogach

Na trasie Augustów - Raczki cztery ciężarówki znalazły się w rowie

Bardzo ślisko było na drogach w regionie we wtorkowy (14.12) poranek. Na trasie Augustów - Raczki cztery ciężarówki znalazły się w rowie. 

 

Utrudnienia drogowe czekają przez najbliższe godziny kierowców poruszających się Drogą Krajową nr 8 między Augustowem a Raczkami, gdzie doszło do kilku kolizji związanych ze śliską nawierzchnią. Na trasę wyjechały już piaskarki, ale utrudnienia potrwają przynajmniej do południa. Jak informują policjanci: 

- Pierwsze niepokojące informacje o zdarzeniach drogowych  związanych z warunkami atmosferycznymi, policjanci augustowskiej komendy otrzymali o godzinie 5.10. Z przekazanej informacji wynikało, że na odcinku drogi DK8 (obwodnica Augustowa), pomiędzy Augustowem a Janówką, doszło do 3 kolizji pojazdów ciężarowych. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba, kierowca ciężarówki został przewieziony do szpitala na badania. Na miejscu cały czas pracują policjanci. Droga jest zablokowana.

 

Foto: KMP Białystok

1 Komentarzy

driver

14/12/2021

Na tej trasie zawsze było źle. Może trzeba zmienić firmę, która bierze kasę za nicnierobienie.  Piaskarki wyjeżdżają wtedy jak ich szef przeczyta w gazecie że jest ślisko. 

Dodaj komentarz