Wygraj voucher do Centrum Nauki Kopernik

Kartka urodzinowa dla Mikołaja Kopernika

 

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej i jej oddział SOWA Suwałki wraz z Centrum Nauki Kopernik zapraszają do konkursu plastycznego „Kartka urodzinowa dla Mikołaja Kopernika”.

 

Celem konkursu jest przybliżenie sylwetki sławnego Polaka Mikołaja Kopernika w 550. rocznicę jego urodzin ,poprzez przygotowanie pracy plastycznej poświęconej wielkiemu astronomowi. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 6-12 lat i ich rodziców i polega na zaprojektowaniu kartki urodzinowej dla Mikołaja Kopernika. Prace należy tworzyć samodzielnie, w duetach dziecko/rodzic, maksymalny format A3, technika dowolna, płaska lub przestrzenna.

 

Prace konkursowe oceniane będą wg następujących kryteriów: pomysłowość, zgodność z tematem przewodnim, oryginalność, technika wykonania, różnorodność wykorzystania środków plastycznych, staranność i estetyka. Laureaci konkursu otrzymają Vouchery wymienne na bilety wstępu do Centrum Nauki Kopernik i/lub Planetarium. Dla wszystkich twórców przewidziane są upominki. 

 

Na prace organizatorzy czekają do 04.02.2023 r., należy je dostarczyć do SOWA – Strefy Odkrywania Wyobraźni i Aktywności w Suwałkach, ul. Innowacyjna 1 lub do Biblioteki Publicznej im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, ul. Emilii Plater 33a. Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne są TUTAJ.

1 Komentarzy

Anonymous

23/01/2023

Sprawdzilem i sie okazalo , ze Publiczna Biblioteka im. Marii Konopnickiej  za pieniadze ktore dostali wcale nie kupili 3150 nowych ksiazek. Pytanie na co w takim razie poszly te pieniadze ? 

Dodaj komentarz