Wyjazd na targi we Francji dla przedsiębiorców z branży spożywczej

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego ogłosiła nabór na udział w misji gospodarczej

 

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego ogłosiła nabór na udział w misji gospodarczej w charakterze zwiedzającego na targi branży spożywczej SIAL Paris we Francji. Termin misji to 20 – 23 października 2024 r., ale wniosek trzeba złożyć już teraz. Termin mija 21 czerwca 2024 r.

 

Przedsiębiorcy z sektora MŚP, którzy prowadzą działalność na terenie województwa podlaskiego i działają w sektorze spożywczym mogą pojechać na targi płacąc jedynie ułamek ceny. Organizator wyjazdu, Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, odpowiada za przeloty, rezerwację wejściówek, noclegi itp. Uczestnicy wyjazdu nie muszą się więc martwić o logistykę. To oferta dla firm, które chcą rozwijać eksport.

Podlaskie Centrum Eksportera powstało, żeby ułatwić przedsiębiorcom zdobywanie rynków zagranicznych, a gdzie łatwiej znaleźć firmy do współpracy niż na międzynarodowych targach? Mimo że targi SIAL odbywają się w Paryżu, spotykają się na nich przedsiębiorcy z całego świata. W jednym miejscu i w krótkim czasie mamy dostęp do ogromnej liczby potencjalnych partnerów biznesowych – mówi Kamil Pendowski, dyrektor Działu Współpracy Międzynarodowej w Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, która organizuje wyjazd.

W przypadku targów spożywczych SIAL Paris można nie tylko zobaczyć, co nowego pojawiło się w branży, ale też dosłownie tego spróbować na tysiącach stoisk. W wydarzeniu bierze udział ponad 7500 wystawców! Można z nimi porozmawiać i wymienić się wizytówkami. Szczegółowe informacje o naborze znajdują się na stronie Podlaskiego Centrum Eksportera: https://centrumeksportera.pl/aktualnosci/nabor-na-misje-gospodarcza-sial-paris-2024-w-charakterze-zwiedzajacego/

 

Projekt „Promocja gospodarcza MŚP – Podlaskie Centrum Eksportera” współfinansowany jest w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, Podlaski Klub Biznesu oraz Izba Przemysłowo-Handlowa w Białymstoku połączyły siły i realizują projekt o znaczeniu strategicznym dla województwa, który ma na celu wzrost aktywności eksportowej i konkurencyjności podlaskich firm na rynkach zagranicznych.

Dodaj komentarz