Przed badmintonistami ostatni mecz w tym roku

SKB Litpol – Malow podejmie PLUSLIFT UKS NIKE Suchedniów

 

W najbliższy wtorek 12. grudnia o godzinie 15:00 zostanie rozegrana 3 runda Lotto Ekstraligi Badmintona. W Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach SKB Litpol – Malow podejmie PLUSLIFT UKS NIKE Suchedniów. 


Po bardzo dobrym występie przed własną publicznością przeciwko obecnym Mistrzom Polski - ABRM Warszawa, teraz zawodnicy z Suwałk zmierzą się z tegorocznym beniaminkiem Lotto Ekstraligi Badmintona. Będący liderem tabeli po trzech kolejkach SKB Litpol – Malow chce umocnić swoją pozycję na czele tabeli wygrywając ten mecz z kompletem punktów.  

- Po bardzo dobrym występie w naszej hali musimy zmierzyć się z tegorocznym beniaminkiem naszej ligi. Znamy skład przeciwników i wiemy jaki oni mają potencjał. W składzie Suchedniowa znajdują się bardzo mocne nazwiska tj. Adrian Dziółko, Cypryjka Eleni Christodoulou czy pochodząca z Ukrainy Maria Koriagina, która w ostatnim czasie wygrała z Mariią Stoliarenko z Hubala Białystok. Oczywiście przyjeżdżamy naszym najmocniejszym składem, wierząc w to że po dobrych meczach zdobędziemy trzy punkty i umocnimy się na pozycji lidera” - powiedział Jerzy Dołhan, trener SKB Litpol – Malow.

Mecz pomiędzy SKB Litpol – Malow a PLUSLIFT UKS NIKE Suchedniów będzie transmitowany na kanale Lotto Ekstraliga Badmintona w serwisie YouTube. Będzie to ostatni mecz SKB w 2023 roku. Skład SKB Litpol – Malow: Kamila Augustyn, Anastasiya Khomich, Oliwia Niedźwiedzka, Karolina Szubert, Ulyana Volskaya, Xu Wei, Danylo Bosniuk, Samy Corvee, Robert Cybulski, Michał Łogosz, Andrzej Niczyporuk, Leo Rossi, Michał Sobolewski, Adam Szolc, Przemysław Szydłowski, Mikołaj Szymanowski.
 

Dodaj komentarz