Pięściarze OSiR Suwałki w kadrze narodowej

Udany start mają za sobą pięściarze sekcji bokserskiej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach podczas turnieju eliminacyjnego kadetek do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który odbył się w dniach 3-6 czerwca w Grudziądzu.

Suwalski klub bokserski reprezentowały trzy zawodniczki. Zuzanna Krysińska wygrała turniej, a tym samym  zapewniła sobie co najmniej brązowy medal Mistrzostw Polski Kadetek które odbędą się w dniach 20-25 sierpnia w Spale. Natomiast Daria Domel oraz Angelika Kibitlewska odpadły w walkach eliminacjach.

Równolegle rozgrany został turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy 2021 Młodzików. Podczas tych zawodów drugie miejsce zajął Michał Mazurczyk i pozostał w rywalizacji o bilet na tę kontynentalną imprezę. Warto zaznaczyć, iż Zuzanna Krysińska oraz Michał Mazurczyk zostali powołani do kadry narodowej młodzików i kadetów.