Uciekając przed policją uderzył w radiowóz. 4 osoby w szpitalu

Cztery osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia na Bydgoskiej

Cztery osoby, w tym dwóch policjantów, trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia do którego doszło w sobotę (14.05) na ulicy Bydgoskiej w Suwałkach.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dziś po godzinie 11.00 w miejscowości Topiłówka w powiecie augustowskim kierowca bmw nie zatrzymał się policjantom do kontroli drogowej, zlekceważył sygnały świetlne i dźwiękowe i zaczął uciekać. Zatrzymał się w Suwałkach na ul. Bydgoskiej, kiedy uderzył w radiowóz suwalskich policjantów, którzy próbowali go zatrzymać. W wyniku tego zdarzenia cztery osoby trafiły do szpitala: dwóch policjantów, kierowca bmw i pasażer renault, w które również podczas ucieczki uderzył kierowca bmw. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że kierowca bmw był pod wpływem amfetaminy oraz był poszukiwany do odbycia kary 1,5 roku pozbawienia wolności.

 

6 Komentarzy

Dana

15/05/2022

Dodane przez Kierowca w odpowiedzi na

Puknij się w łeb jeżeli jesteś jeszcze człowiekiem. W tym radiowozie siedzieli ludzie którzy mają rodzicow , żony, dzieci . 

gregor

14/05/2022

Szkoda Kijanki, lepiej było strzelać. A tak jeszcze mógł kogoś zabić. Po 14-tej miałem podobną sytuację na utracie gdzie pajac mnie wyprzedził na pasach a na pasach był pieszy. Jechał prawie setkę. Z naprzeciwka dwóch policjantów na hulajnogach to widzieli ale gość dał nogę w wigierską. Nie wiem co ludzie mają zamiast mózgów.

Chwilę wcześniej prawie zepchnął moje auto (jechałam z dzieckiem) z drogi, bo próbował mnie wyprzedzić na zjeździe z ronda na Bydgoskiej, a z naprzeciwka jechał samochod. W ostatniej chwili zjechałam na bok. Potem kolejne rondo Bydgoska/Raczkowska ściął pod prąd, bo drugi radiowóz próbował zajechac mu drogę. Idiota. 

Dodaj komentarz