Tesla dachowała w Rudnikach

Kierowca tesli został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych

Kierowca tesli został ukarany mandatem w wysokości 5 tysięcy złotych. Mężczyzna nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i wylądował w polu kilkukrotnie dachując.

 

Do zdarzenia doszło w niedzielę (15.05) po południu na drodze wojewódzkiej 655 w Rudnikach w gminie Raczki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec województwa mazowieckiego nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i po kilkudziesięciu metrach wylądował w polu kilkakrotnie dachując. Mężczyzna po zdarzeniu trafił do szpitala.

- Przypominamy, że główną przyczyną wypadków drogowych jest niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Niezgodne z prawem zachowania zagrażają nie tylko kierowcom,  pasażerom, ale również pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Niestety nie wszyscy kierowcy o tym pamiętają. Po raz kolejny apelujemy o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego - informuje Policja.

 

3 Komentarzy

Jarek i jego pies

18/05/2022

Facet połamany w szpitalu, cod że uszedł z życiem, samochód za kilkaset tysięcy nadaje się tylko na złom a ci przychodzą jeszcze po 5000 zł żeby plan dochodów zrealizować.

mietek 0

18/05/2022

Może podajcie więcej informacji; jechał sam? zderzył się z kimś? zabił kota? Bo za wjechanie do rowu - 5kpln??? 

Ot tak? Spowodowanie zagrożenia?? Pojemne określenie; już samym swym poruszaniem się, spowodował zagrożenie...

Widzę tą samą rękę co chłopaka z/pod Filipowa  skasowała na 5 tysi.

5tys za dużo ? A moze jak śmigał w terenie zabudowanym grubo ponad 120 km/h gdzie bylo przed 13 w niedzielę, całe rodziny na spacerach a tu taki świr. Nie mija 3 minuty a kolesia podachowalo. 

Dodaj komentarz