System kolejkowy w Urzędzie Stanu Cywilnego

Urząd miejski w Suwałkach, system kolejkowy

Urząd Stanu Cywilnego jest kolejnym Wydziałem w Urzędzie Miejskim w Suwałkach, w którym działać zacznie system kolejkowy. 

 

Od poniedziałku 25. stycznia system „bez kolejki” zacznie działać na takich samych zasadach w Urzędzie Stanu Cywilnego. Oprogramowanie ma na celu usprawnienie obsługi interesantów i umożliwienie petentom urzędu dogodne zaplanowanie i zrealizowanie wizyty w suwalskim Urzędzie Miejskim. Interesanci będą mogli poprzez rezerwację internetową ze strony https://bezkolejki.eu/uscsuwalki lub poprzez kliknięcie przycisku „bez kolejki” znajdującego się na głównej stronie internetowej urzędu miejskiego (www.um.suwalki.pl) wybrać i zapisać się na konkretny dzień i godzinę w celu załatwienia spraw w Urzędzie Stanu Cywilnego. Osoby nie korzystające z internetu, bezpośrednio odwiedzające urząd, będą pobierały bilet z biletomatu i w ten sposób zapisywały się do kolejki.

 

Biletomat ustawiony jest bezpośrednio przed wejściem do pokoju nr 15 (parter budynku Urzędu Miasta Suwałki, ul. Mickiewicza 1), system będzie rejestrował petenta, który wybierze rodzaj sprawy (urodzenia, małżeństwa, zgony oraz odpisy aktów stanu cywilnego) będzie wskazywał liczbę osób oczekujących oraz informował graficznie i głosowo o numerze stanowiska na którym nastąpi obsługa zarejestrowanego petenta. Przydatną funkcją dla interesantów będzie możliwość podglądu aktualnego stanu kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego: https://bezkolejki.eu/uscsuwalki - zakładka „podgląd kolejki”.

1 Komentarzy

bywalec

27/01/2021

Cos tam nie działa tak jak trzeba, albo urzędnicy są mało zorientowani jak to powinno działać. Gdy czeka kilka osób i każdy na swój numerek, to może być taka sytuacja ze tablica wyświetla np. B0010 a takiego klienta nie ma. Miła pani urzędnik zaprasza więc kolejną osobę z kolejki zgodnie z godziną wybicia bileciku a nie jego numerem.

Dodaj komentarz