"Maseczkę BIO nakładamy i o świat dbamy"

„Projektanci edukacji” projekt Szkoły Podstawowej nr 11

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 11 w Suwałkach zachęcają do głosowania na własny projekt o nazwie "Maseczkę BIO nakładamy i o świat dbamy"!

 

„Projektanci edukacji” to największy ogólnopolski konkurs przeznaczonego dla nauczycieli i uczniów, którzy chcieliby zrealizować ciekawe projekty edukacyjne i szukają dla nich wsparcia finansowego oraz merytorycznego. Udział w tegorocznej edycji wzięły dziewczyny z klasy 7A uczęszczające do Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. gen. bryg. pil. Witolda Urbanowicza w Suwałkach (grupa projektowa) w składzie: Julia Szkiruć, Oliwka Nikola Dawidowicz, Kinga Gładyszewska, Marianka Dąbrowska i Zosia Wielgat. Uczennice wyszły z projektem o nazwie  "Maseczkę BIO nakładamy i o świat dbamy"!

 

- Zainspirowały nas problemy naszych przyjaciół i rówieśników w problemach z cerą. Nasze naturalne kosmetyki mają na celu wesprzeć środowisko i pozbyć się niedoskonałości (m.in. substancji chemicznych). W jaki sposób? Wykonamy je z przecierów z roślin, olejków eterycznych czy suszonych owoców, które będą w pełni BIO. Mamy w planach zorganizować kampanię promocyjną, szkolne warsztaty edukacyjne na temat naturalnych kosmetyków oraz konkurs na najlepszą naturalną maseczkę, w którym każdy będzie miał szansę wygrać drobny upominek. Początek naszej przygody z BIO kosmetykami, to stworzenie grupy projektowej, które przygotuje materiały informacyjne, zrobi materiały promocyjne. Dzięki współpracy i zaangażowaniu naszego zespołu, będziemy reklamować projekt w mediach społecznościowych oraz prowadzić tzw. "marketing szeptany". Przeprowadzimy warsztaty edukacyjne w naszej szkole i zorganizujemy konkurs mający na celu utrwalić wiadomości zdobyte we wcześniejszej fazie - opisują swój projekt uczennice.

 

Informacje o projekcie i link do głosowania można znaleźć tutaj: https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=13226 Pula grantów do zdobycia w bieżącej, jedenastej edycji konkursu wynosi 85 000 zł.
 

Dodaj komentarz