Dary trafiły do czworonogów

Akcja "człowieku podaj łapę" PWSZ w Suwałkach

Kilkanaście koców, poduszki, obroże, łakocie, karma i zabawki - to prezenty, które zebrali studenci i pracownicy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach w ramach akcji "Człowieku podaj łapę". 

 

Już po raz drugi Studenckie Koło Naukowe Pro Medica zorganizowało zbiórkę darów dla podopiecznych schronisk w regionie. Tym razem dr Emilia Harasim-Piszczatowska, główna organizatorka akcji zawiozła prezenty do schroniska w Sonieczkowie. To azyl dla psiaków szukających domu. 

 

Jak mówią właściciele schroniska: - mocno wierzymy w to, że "wszystkie psy idą do nieba". Zanim tam jednak trafią pomagają nam stawać się lepszymi ludźmi, ofiarując swoje ciepło, wierność i przyjaźń. Mocno wierzymy w to, że ich życie to droga, podczas której ludzie, którym będą towarzyszyć mają okazję doświadczyć wyjątkowej przyjaźni. Mając świadomość tego, że ich obecność w Sonieczkowie jest tylko przystankiem w drodze otwierania ludzkich serc, dokładamy wszelkich starań aby zapewnić im azyl. Azyl dla psiaków szukających domu.

 

Dodaj komentarz