Marsz dla życia i rodziny przejdzie ulicami Suwałk

Wydarzeniu towarzyszy Festyn Rodzinny w Paru Konstytucji 3 Maja.

Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „I ślubuję Ci” przejdzie w niedzielę 25. września ulicami Suwałk. Wydarzeniu towarzyszy Festyn Rodzinny w Paru Konstytucji 3 Maja.

 

Centrum Życia i Rodziny zaprasza członków wspólnot do udziału w Marszu oraz Festynie wraz z całymi rodzinami. Marsze odbywają się w całej Polsce, a w najbliższą niedzielę również w Suwałkach. 

- Marsze dla Życia i Rodziny organizowane są w celu publicznego świadectwa o podstawowej wartości ludzkiego życia od poczęcia oraz rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartym na przyjęcie i wychowanie dzieci - mówią o idei marszu organizatorzy. 

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00 mszą świętą w kościele Piotra i Pawła przy ulicy Wojska Polskiego 36. Następnie zebrani przejdą ulicami miasta do Parku Konstytucji 3 Maja, gdzie odbędzie się Rodzinny Festyn. Hasłem tegorocznego marszu jest „I ślubuję Ci”, które ma przypomnieć wszystkim małżonkom oraz powołanym do małżeństwa sens i znaczenie przysięgi małżeńskiej. Organizatorzy zalecają, aby na marsz założyć jasne, a najlepiej białe ubrania.

 

marsz-plakat

6 Komentarzy

Ciekawski Lewak

21/09/2022

Czy w marszu wezmą udział ksiądz Jacek Dębski, Marta Kaczyńska i ewentualnie Jacek Kurski? jeżeli tak, to polecam, za prawdę warto się wybrać....MLASK!

Z czego derwisz sodomito?To marsz pokory dla życia, tak ci to przeszkadza?Lepsza wulgarna parada równości?A tak w ogóle to za dużo się udzielasz, sfrustrowany jesteś, zgorzkniały tetryk,sączysz jad.

Ciekawski lewak

22/09/2022

Dodane przez Lucek w odpowiedzi na

1. Słuchaj świety katolu, tak się nie napinaj bo ci w krzyżu jebn.ie,

2. sodomitami i tetrykami Lucek, to są Twoi sukienkowi pedofile z gangu watykańskiego,

3. chce to się udzielam i gó.wno ci do tego, a ty plebejski intelektualisto chciałbyś wprowadzać cenzurę? Wolność słowa i prawo do wolnej wypowiedzi gwarantuje mi konstytucja tak samo  jak dla ciebie prawo do własnego wyznania, kultu czy religii, rozumiesz to mentalny niewolniku?

4. Osobiście mam gdzieś ten marsz ale na niego nie pluję jak ty na mnie, chcesz to sobie poginaj, twój czas, twoja sprawa, jak dla mnie to możesz i wodę święconą pić przez słomkę w kościele, tylko powiedz Lucek jak to jest, że taki katabas homofob Jędraszewski udziela kościelnego rozwodu facetowi (Kurskiemu), który ma trójkę dorosłych dzieci, powołując się na jakieś nieskonumowany związek małżeński, a później udziela mu ślubu kościelnego w zamian za zwiększenie ilości emisji mszy świętych w pisowskiej kurwizji tolerując jednocześnie kolejne związki Kaczyńskiej? Jak to się ma do twojego hasła "I ślubuję Ci.", Czy nie widzisz, że  to ten przykładowy  katabas  w złotych szatach i z torbą od cukru na głowie  pluje wam katolikom (nie mylić z chrześcijanami) prosto w twarz i to on deprecjonuje, te wasze wszystkie wartości....To tyle bracie niesodomito, Niech będzie pochylony!

.

 

Oto widać twój charakter.Zabolała prawda?Możesz pisać co chcesz. Nie jesteś w stanie mnie zdenerwować.Szczęść Boże

Jeżeli wyznaję prawdziwe wartości, to nie oglądam się na ks. Jacka, Martę Kaczyńską czy jakiegoś Kurskiego... Pan Bóg stwarzając człowieka obdarzył go rozumem i wolną wolą, korzystajmy z tego...

Ciekawski Lewak

23/09/2022

Dodane przez DS w odpowiedzi na

Co prawda, to prawda, pozdrawiam

Dodaj komentarz