Od piątku na Szelment

Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji "Szelment" wznawia zimową działalność

Od najbliższego piątku 12. lutego w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji "Szelment" otwarte będą wyciągi, wypożyczalnia i hotel.

 

Temperatura i aura to najwięksi sojusznicy Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szelmencie. Utrzymujące się minusowe stopnie oraz tony prawdziwego śniegu pokrywają cały teren. Stoki narciarskie pozostają w gotowości, brakuje tylko miłośników białego szaleństwa. Wszystko startuje w najbliższy piątek (12.02) o godz. 10:00. - Ruszamy pełną parą. Otwarte będą wyciągi, wypożyczalnia i hotel – powiedział Daniel Recis, prezes WOSiR Szelment. 

 

Stoki i wypożyczalnia dostępne będą bez ograniczeń. Konieczne jednak będzie zachowywanie dystansu społecznego, noszenie maseczek oraz stała dezynfekcja rąk. W przypadku miejsc noclegowych, zainteresowanie uwolnieniem stoków był tak duże, że prawie wszystkie miejsca w lutym zostały już zarezerwowane (obecne ograniczenia pozwalają jedynie na 50% obłożenia). Można jednak szukać wolnych noclegów w kolejnych tygodniach.

 

Co czeka na sympatyków zimy? Snowpark (dla fanów freestyle’u) oraz 10 tras narciarskich o różnej skali trudności (trasy niebieskie, czerwone i czarne), a także specjalny tor śnieżno-lodowy do zjazdów pontonem dla wielbicieli snowtubingu. Na zziębniętych po kilku godzinach zabawy będzie też czekało coś extra, o czym nie zapomnieli włodarze Szelmentu. - Ze specjalnego foodtrucka będą dostępne gorące napoje i jedzenie – podkreślił prezes ośrodka.

 

 

Źródło: Wrota Podlasia

Dodaj komentarz