Sukces kickboxerów Panzer Suwałki

7 medali Panzer Suwałki podczas weekendowych zawodów na Litwie

Cztery złote medale, jeden srebrny i dwa brązowe - to dorobek zawodników Panzer Suwałki podczas weekendowych zawodów na Litwie.

W dniach 27-28 maja zawodnicy Panzer Suwałki wzięli udział w turnieju kickboxingu na Litwie z okazji 20-lecia klubu Vilkas. Łącznie suwalczanom udało się zdobyć siedem medali. W niedzielnych finałach jako pierwszy w formule K1 zwyciężył Kacper Zdancewicz w kategorii do 67 kilogramów wygrywając przez TKO w 2 rundzie.

W kolejnym ,,bratobójczym” finale dwóch zawodników Panzera, po sobotnich zwyciężonych eliminacjach, wygrywa Filip Wądołowski z klubowym kolegą Piotrem Bołtuciem. Ivan Lysenko w eliminacjach zwycięża w trudnym półfinale i w niedzielnej walce finałowej wygrał z zawodnikiem z Litwy, z którym na poprzednim turnieju nie udało się wygrać. Klaudiusz Jonio w swoim debiucie zwyciężył walkę przez RSC w 1 rundzie w kategorii do 69 kg. Dawid Michałowski po świetnej walce zakończył rywalizację w walkach pół finałowych zdobywając brązowy medal. Jakub Dominiuk w debiucie na ringu w formule K1 zdobywa brązowy medal w walce ze starszym od siebie przeciwnikiem, aktualnym Mistrzem Litwy w K1.