Ice Disco wraca w lutym

Disco Lodowisko zaprasza sympatyków łyżwiarstwa

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach organizuje drugą edycję wydarzenia Ice Disco, które odbędzie się na początku lutego na Miejskim Lodowisku przy Szkole Podstawowej nr 11. W poniedziałek (29.01) rozpoczęły się zapisy. 

 

Styczniowe Ice Disco, które odbyło się w ramach tegorocznej Stacji Pogodne Suwałki cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach zdecydował się je powtórzyć. Dyskoteka na lodowisku to stosunkowo nowa propozycja skierowana do sympatyków łyżwiarstwa. Impreza taneczna w blasku imprezowych świateł i dźwiękach najlepszych muzycznych hitów, serwowanych przez profesjonalnego DJ-a doczeka się powtórki już wkrótce. 

 

Nadchodzące wydarzenie pod nazwą „Disco Lodowisko” rozpocznie się w ostatnią sobotę ferii zimowych, czyli 3. lutego w godzinach 18.00  - 22.00 na Miejskim Lodowisku przy Szkole Podstawowej nr 11. Na zebranych czekać będzie mieszanka gorących rytmów najlepszej muzyki i orzeźwiającego klimatu lodowiska. 

 

W czasie trwania wydarzenia obowiązuje normalny cennik korzystania z obiektu. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy odbywają się za pośrednictwem systemu elektronicznych zgłoszeń elektronicznezapisy.pl. Wydarzenie podzielone będzie na cztery tercje – każda po 45 minut. Będą to odpowiednio:

 

  • I tercja (18:00 – 18:45)
  • II tercja (19:00 – 19:45)
  • III tercja (20:00 – 20:45)
  • IV tercja (21:00 – 21:45)

 

Dodaj komentarz