16. sezon Filharmonii Suwałk - bilety do zdobycia

Inauguracja 16. sezonu artystycznego Suwalskiej Orkiestry Kameralnej w SOK

Inauguracja 16. sezonu artystycznego Suwalskiej Orkiestry Kameralnej odbędzie się 9. września w Suwalskim Ośrodku Kultury. Z tej okazji mamy dla Was podwójne zaproszenie do wygrania. 

 

To już 16. sezon Filharmonii Suwałk. Suwalska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza występuje z uznanymi wirtuozami i postaciami polskiej muzyki poważnej. Inauguracja sezonu będzie okazją do zachwycenia się utworami Fryderyka Chopina w wykonaniu utalentowanej i wielokrotnie nagradzanej pianistki Aleksandry Świgut: pianistki, solistki i kameralistki. Aleksandra to doktor sztuk muzycznych, pedagog Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobyła m.in. II nagrodę na I Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim na Instrumentach Historycznych w Warszawie.

 

Koncert odbędzie się w piątek 9. września o godzinie 19.00  sali im. Andrzeja Wajdy Suwalskiego Ośrodka Kultury. Bilety: 40 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK. Podwójne zaproszenie na koncert można też zdobyć biorąc udział w naszym konkursie TUTAJ!

 

filharmonia-plakat

Dodaj komentarz