TOKARZ - FREZER

ZWM DOJNIKOWSCY SP. Z O.O. - duży i nowoczesny producent ciężkich konstrukcji stalowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • obsługa tokarki i frezarki
  • toczenie i frezowanie elementów wewnętrznych i zewnętrznych w metalu
  • dbanie o porządek i powierzony sprzęt na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną (czytanie rys. technicznych)
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i dokładność
  • preferowane doświadczenie w pracy w branży metalowej
  • umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań zgodnie z przekazanymi wytycznymi

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uprawnień
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych na koszt pracodawcy przez udział w kursach i szkoleniach
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie Multisport, dofinansowanie do usług medycznych

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o złożenie swojego CV mailem na adres: kariera@zwmdojnikowscy.pl