Studenci wybierają swojego ulubionego wykładowcę

PWSZ w Suwałkach, plebiscyt na „ulubionego belfra

Nowa inicjatywa Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach - studenci chcą wybrać swojego najlepszego wykładowcę.

 

Studenci ogłosili plebiscyt na „ulubionego belfra PWSZ”. To pierwsza edycja plebiscytu, czyli zabawy, w której głosować może każdy student oraz absolwent PWSZ w Suwałkach. Konkurencja jest duża, gdyż na uczelni pracuje ponad 200 nauczycieli akademickich. Plebiscyt składa się z 3 etapów:

 

 

  1. Zgłaszanie kandydatów – przedstawicieli poszczególnych kierunków
  2. Rankingowa drabinka - głosowanie na ulubionego wykładowcę (drabinka zostanie ułożona z podziałem na Wydziały)
  3. Finał - spośród 3 wykładowców (finalistów) – studenci wybiorą zwycięzcę!


Zgłaszanie kandydatów odbywa się poprzez e-mail: [email protected] lub na portalu społecznościowy facebook (komentarz w poście o plebiscycie lub wiadomość prywatna). Nauczyciel akademicki musi być aktualnie zatrudniony w PWSZ w Suwałkach (umowa o pracę/umowa zlecenie). Termin zgłaszania kandydatów upływa 31 stycznia.

 

- Pamiętajmy, że plebiscyt jest jedynie zabawą, w której studenci mogą w symboliczny sposób wskazać swojego ulubionego nauczyciela akademickiego – wykładowcę z pasją, który potrafi zarazić studentów nauką i w ciekawy sposób prowadzi swoje zajęcia - poinformował Dawid Harasim, rzecznik prasowy PWSZ.

 

Dodaj komentarz