Porażka na początek

wigry Suwałki

W pierwszej kolejce eWinner 2. Ligi suwalczanie przegrali z Chojniczanką Chojnice 0:4.

Początkowo nic nie wskazywało na taki wynik. W pierwszej połowie Wigry stwarzały sobie szansę na prowadzenie. Na przerwę suwalczanie schodzili jednak już ze stratą gola.
W drugiej połowie Wigry wzmocniły ofensywę. W 66. minucie trener Dawid Szulczek zdecydował się na potrójną zmianę. W miejsce Sowińskiego pojawił się debiutujący Kacper Zaborski, Kamil Adamek zastąpił Joao Augusto, a Piotr Pierzchała wymienił Elso Brito. Kilkukrotnie były bliskie trafienia, ale tak, jak i w pierwszej odsłonie, to Chojniczanka zdobywała gole.  Michał Ozga faulował piłkarza z Chojnic i w 75. minucie  karnego strzelił Maciej Kona.  Na listę strzelców wpisali się jeszcze Van Huffel i Artur Pląskowski.