Na bulwarach stanie napis świetlny SUWAŁKI

napis świetlny przestrzenny 3D "SUWAŁKI" pojawi się na bulwarach

Do 30 lipca można składać oferty w przetargu w formule zaprojektuj i wybuduj na napis świetlny przestrzenny 3D "SUWAŁKI".

 

Na suwalskich bulwarach stanie napis "SUWAŁKI". To projekt z ubiegłorocznego budżetu obywatelskiego, który mimo iż początkowo nie załapał się do tych, które zostaną wykonane, to dzięki z pojawieniem się oszczędności w SBO, realizacji doczeka się kolejny projekt. 

 

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie „Suwałki – napis świetlny przestrzenny 3D na suwalskich bulwarach - BO”. W tym celu należy zaprojektować, dostarczyć i wykonać: podświetlane litery na fundamencie oraz ławkę solarną z wydrukiem. Napis umieszczony zostanie między Galerią Sztuki Stara Łaźnia i mostem przy ulicy 24 Sierpnia. Całkowita wysokość liter napisu powinna być nie mniejsza niż 200 cm, a długość minimum 10 metrów. Napis ma być ustawiony na fundamencie, a litery będą w kolorach białym i niebieskim  (boki kolor niebieski, front biały). Całość ma mieć białe podświetlenie LED. W litery napisu wkomponowany zostanie też element promocyjny miasta Suwałki – Miś. 

4 Komentarzy

Umiejscowienie tego napisu na bulwarach to nonsens stulecia. Suwalski kicz ala radna Ruszewska w natarciu.

Dodaj komentarz