Kiermasz charytatywny na rzecz Filipa Redkowicza

Charytatywny kiermasz w przeddzień urodziny 6-letniego Filipa Redkowicza

 

Charytatywny kiermasz w przeddzień urodziny 6-letniego Filipa Redkowicza odbędzie się w niedzielę (05.02) w Suwałkach. Chłopiec ma złośliwego guza, który rozlał się na cały pień mózgu. 

 

Wszystko zaczęło się wraz z nowym rokiem. Pięcioletniemu Filipowi Redkowiczowi z Suwałk nagle zaczęły uciekać oczka. Rodzice skonsultowali się z okulistą, który dalej skierował ich do neurologa. Po trzech tygodniach byli już w Warszawie, w Centrum Zdrowia Dziecka, trzymając w dłoniach kartę z wypisanym wyrokiem śmierci. U chłopca wykryto złośliwego guza, który rozlał się na cały pień mózgu. Lekarze dali mu 12 miesięcy życia.

 

Od momentu diagnozy rodzina i bliscy nieustannie działają, by zebrać fundusze na terapię, która da mu szansę na normalne życie. Suwalczanie jak zawsze również ruszyli chłopcu z pomocą. W najbliższą niedzielę 5. marca w sali przy ulicy Młynarskiego 2 odbędzie się charytatywny kiermasz połączony niejako z urodzinami Filipa, które wypadają 6. marca. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 12.00-18.00. Wstęp wolny. 

 

Link do zbiórki - https://www.siepomaga.pl/filip-redkowicz

Dodaj komentarz