Wykonawca Bike Parku wciąż poszukiwany

Przetarg na budowę Bike Parku przy ulicy Moniuszki w Suwałkach

Urząd Miejski w Suwałkach ponownie ogłosił przetarg w formule zaprojektuj i wybuduj dla inwestycji polegającej na budowie Bike Parku przy ulicy Moniuszki. 

 

Bike Park to jeden ze zwycięskich projektów, który wygrał głosowanie w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego 2021. Całe zamówienie jest podzielone na 4 etapy. Pierwszym z nich jest przedstawienie koncepcji architektonicznej dla Bike Parku następnie przygotowanie na tej podstawie projektu zagospodarowania terenu oraz projektu architektoniczno-budowlanego.  W III etapie wykonawca będzie musiał wykonać projekt techniczny wraz z kosztorysami a ostateczne wybudować obiekt.

 

Zespół torów rowerowych Bike Parku ma składać się z: Dirt Parku zawierającego dwie linie przeszkód z najazdami, mini pumptracku jako toru dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz  Pumptracku uniwersalnego jako toru dla wszystkich grup wiekowych o nawierzchni bitumicznej. Na Bike Parku ma również znaleźć się plac wypoczynkowy, który powinien być wyposażony w ławki, tablicę z regulaminem, stojaki rowerowe, kosze na śmieci oraz stację naprawy rowerów. Wokół terenu pojawią się nasadzenia zieleni i trawniki i oświetlenie. Na oferty wykonawców władze Suwałk czekają do 19 marca br.

Dodaj komentarz