Rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Suwałkach?

Petycja w sprawie nazwania ronda przy skrzyżowaniu ulic Reja i Daszyńskiego

Petycja w sprawie nazwania ronda przy skrzyżowaniu ulic Reja i Daszyńskiego imieniem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafiła we wtorek (05.01) do prezydenta Suwałk. 

 

Przedstawiciele Młodych Demokratów z Suwałk wystąpili do Czesława Renkiewicza, prezydenta miasta oraz Radnych Rady Miejskiej z petycją o nazwanie ronda mieszczącego się przy skrzyżowaniu ulic Reja i Daszyńskiego imieniem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Inicjatywę wsparł wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jacek Niedźwiedzki, który skierował w tej sprawie interpelację, a pomysł ma zostać poddany pod głosowanie na najbliższej sesji.

 

- Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na przestrzeni lat organizując wszelkiego rodzaju akcje charytatywne wspiera działalność ochrony zdrowia w całej Polsce. Wsparcia ze strony WOŚP-u doświadczył również Wojewódzki Szpital imienia doktora Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Według informacji, które udało nam się zgromadzić funkcjonujący w Suwałkach szpital otrzymał za zebrane przez WOSP środki sprzęt warty ponad 2 miliony złotych. W związku z powyższym jako mieszkańcy Suwałk uważamy, że wyżej wymienione rondo powinno zostać nazwane imieniem fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jako uhonorowanie lat wspaniałej działalności wolontariuszy zrzeszonych w WOŚP - przekonują inicjatorzy petycji.

26 Komentarzy

WOŚP- jak sam twierdzi nie tyle podarował sprzęt, co go użyczył. Sprzęt od "wośpu" nie jest własnością  szpitali, tylko samej WOŚP. Więc jak tu mówić o wsparciu?

 

Ja daję w podarku komuś suszarkę, ale to moja własność. To suszarka jest darem czy nie? W dodatku za pieniądze, które mam ze zbiórki?

 

Kolejna tępa dzida, która naczytała się  3.14Sbolszewickich bredni i przekazów dnia z Nowogrodzkiej. Porównanie jakiejś suszarki do sprzętu za setki tysięcy a niekiedy za miliony PLN - bezcenne. Aby wypowiadać się w tej materii to proszę się zapoznać ze statusem WOŚP i jakie sobie prawa do sprawowania kontroli nad wykorzystaniem przekazanego szpitalom sprzętu rości. Są na to umowy na piśmie, szpitale się na to godzą i wszystko jest jak najbardziej zgodne z prawem. Szerzcie dalej tę 3.14Sbolszewicką demagogię i wrogą propagandę. Z pewnością was to dowartościowuje, tępe buce.

NN

10/01/2021

Dodane przez DOCIEKLIWA PANI w odpowiedzi na

Pani nie umie czytać ze zrozumieniem. To przekracza babskie możliwości. Za to wyzwiska wystrzeliwuje z mózgownicy z prędkością Jandy po szczepionki.

Proponuję zrobić referendum.

 

Precz z demokratami, przystawką PLATFORMY rzekomo i dla śmiechu  OBYWATELSKIEJ.

 

 

Nie chcę OwsiAKA NA ŻADNYCH ULICACH CZY RONDACH

 

 

 

 

Wyśmiewają Jana Pawla II, a z Owsiaka robią świętego, tfu!!!!

Anonymous

06/01/2021

Nie chce Owsiaka. Powiedzcie  mi czym co on sobie zasłużył żeby nazywać jego imieniem ronda czy ulice, wyśmiewać się z Jana Pawła II można a szuje popierać , to jest śmiech na sali 

Anonymous

06/01/2021

Mało to jest zasłużonych dla Polski czy dla samych Suwałk? Nie potrzebne nam jest promowanie zakłamanych ludzi, oszustów, złodziei, człowieka który szczuje na KK i samych katolików przy każdej możliwej okazji. Proponuję w tej sprawie zrobić otwarte głosowanie, ciekawe ile osób będzie popierało jakże genialny pomysł...

Suwalczanin

06/01/2021

WOŚP od lat jest powodem do sporów. Uważam, że nie ma powodu by podzieliła Suwalczan. Rondo ma połączyć ulice i zapewnić lepszy dojazd do szpitala, więc może Rondo Rydygiera bedzie odpowiedniejszą nazwą.

suwalczanka26

07/01/2021

takiego  ronda ! Najpierw niech WOŚP rozliczy się z poprzednich pieniędzy co nakazał sąd. A tak szczerze to ile z tej zbiórki otrzymały Suwałki i gdzie  i w jakiej ilości ten zakupiony sprzęt się znajduje od tego pana w czerwonych portkach.

Dodaj komentarz