Koniec z bogaceniem się polityków?

Jacek Niedźwiedzki zaprezentował „Aleję Milionerów PiS”.

 

Koniec z bogaceniem się osób u władzy kosztem obywateli zapowiedział w niedzielę (17.09) w Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach Jacek Niedźwiedzki, który zaprezentował „Aleję Milionerów PiS”.

 

Konferencja prasowa Jacka Niedźwiedzkiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej do Sejmu odbyła się dziś w Parku Konstytucji 3 Maja w Suwałkach. Suwalski radny zaprezentował „Aleję Milionerów PiS” na której widać ile w ostatnich latach zarobiły osoby związane z Prawem i Sprawiedliwością w spółkach skarbu państwa. Jak mówił Jacek Niedźwiedzki, miało być tanie państwo, a jest drożyzna. Z kolei osoby związane z PiS-em znaczącą wzbogaciły się w ciągu kilku lat. Kandydat zapewniał, że po wyborach to się skończy.

- Mamy dziś piękny dzień, piękne uroczystości, ale Aleja jest smutna.Widzimy Państwo, które miało być skromne, bez wydawania i zarabiania dużych pieniędzy. Te osoby, które tutaj widać zarobiły w ciągu kilku lat po kilka milionów złotych. Gdzie te słowa Pani Szydło, że miało być tanie Państwo. Niestety, ale i ta Aleja powoli staje się nieaktualna, gdyż mamy nową aferę. Ponad 250 tysięcy imigrantów sprowadzonych do Polski, kiedy w Ministerstwie Spraw Zagranicznych za pieniądze można było sprowadzać imigrantów. To jest afera, której w wolnej Polsce chyba jeszcze nie było. Dzisiaj mamy koncert TVP dla żołnierzy. Niby piękna uroczystość, ale czy nie warto byłoby te kilkadziesiąt tysięcy złotych przeznaczyć na dobre wyżywienie, bo ostatnio słyszeliśmy, ze żołnierze mają słabe śniadania, obiady i kolacje. Koncert to wydawanie pieniędzy na wydmuszkę, która niczemu nie służy. Państwo naprawdę musi być tanie, z tej Alei widzimy, że tanie nie jest. Obiecuję, że skończymy z tym 15. października. Opozycja wygra te wybory i Koalicja będzie na czele tabeli wyborczej - zapewniał Jacek Niedźwiedzki.

13 Komentarzy

Anonymous

17/09/2023

POpaprańcy skowyczą, kłamią, straszą...tylko to potrafią.

Weź ty się chłopie za to na czym się znasz, czyli ucz dzieci grać w kometkę. A ten zegareczek na łapce to masz prawie jak twój kolega Sławek Nowak, nieźle płacą w tych biurach poselskich PO😉. 

Adrian

17/09/2023

Te wybory są o tym czy będą mieć immunitet czy trafią do więzienia.

Obywatel

18/09/2023

Co ten POpapraniec chce dowieść ? Że niby On i jego podobni chcą charytatywnie pracować ?  Owszem uposażenia są zbyt wysokie , dieta radnego Suwałk też jest przesadnie wysoka i obciąża budzet mieszkańców Suwałk !!! Ten Niedźwiadek jest fałszywym rudym lisem jak jego Tusko komuna ... kasa wam się śni dniami i nocami.  Chłopie nie masz pomysłu na siebie to idź do wojska... zrobisz kilka pompek i ci przejdzie głupota !!!  

Czesław

19/09/2023

Pan Jacek miał być Deputowanym do Dumy a Kaczyński wszystko zepsuł ! Rosja obiecała że  będzie Ministrem od kometki w Moskwie . No ale jak wygra to szefem Biura POnoć ma zostać Kowboj 

Suwalczanin

19/09/2023

Pan Jacek miał być DEPUTOWANYM do DUMY . Rosja miała być aż do Wisły . Tusk oszukał Pana  Jacka ! W wyborach miał mieć  107% POparcia !  Nie dziwię się że robi takie akcje . Ciężko pracował by być OLIGARCHĄ a tu d....pa !

Dodaj komentarz