Dołącz do sprzątania świata w Wigierskim Parku Narodowym

Wigierski Park Narodowy organizuje 28 akcję Sprzątania Świata 2021

W dniach 27-30 września, Wigierski Park Narodowy organizuje 28 akcję Sprzątania Świata 2021, która odbędzie się pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”.

 

W związku z tym, iż aktualne zasady i ograniczenia związane z COVID-19 zawężają liczbę uczestników spotkań do maksymalnie 150 osób, akcja Sprzątania Świata będzie trwała przez 4 kolejne dni. Organizatorzy zapraszają do udziału w akcji dzieci z przedszkoli, uczniów szkół oraz osoby indywidualne, które są zainteresowane udziałem w sprzątaniu turystycznych szlaków wędrówek pieszych i rowerowych, szczególnie plaż, brzegów jezior oraz rzek. Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19, w tym roku nie będzie spotkań przy ogniskach. Uczestnicy imprezy zostaną natomiast poczęstowani słodyczami lub klasa zostanie obdarowana upominkiem.

 

Wigierski Park Narodowy zapewnia przewodników na trasach, jak również rękawiczki oraz worki na śmieci. Dojazd do punktów spotkań transportem własnym lub komunikacją MZK. Grupy zorganizowane oraz osoby indywidualne zainteresowane udziałem w imprezie prosimy o kontakt telefoniczny od dnia 22.09.2021r. z Wojciechem Misiukiewiczem pod numerem (0-87) 563-25-63, w godzinach 8:00 – 14:00.

Dodaj komentarz