Zmiany w zarządzie suwalskich Wigier - Ewa Sidorek prezesem

Ewa Beata Sidorek została powołana stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Wigry Suwałki

Pani Ewa Beata Sidorek została powołana stanowisko Prezesa Zarządu Spółki - poinformowała Rada Nadzorcza Wigry Suwałki S.A.

 

Rada Nadzorcza Wigry Suwałki S.A. na posiedzeniu w dniu 18 marca 2021 r. podjęła Uchwały o powołaniu nowych Członków Zarządu Spółki. Na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki powołana została Pani Ewa Beata Sidorek. Stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Pani Ewa Beata Sidorek obejmie z dniem otrzymania zgody wydanej przez Komisję powołaną przez Prezesa Rady Ministrów o której mowa art. 7 ust.2 ustawy o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne z  dnia 21 sierpnia 1997 r. Natomiast na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Spółki powołany został Pan Szymon Racis.

19 Komentarzy

Piszcie po polsku

22/03/2021

Nazwy urzędów jednoosobowych pisze się wielką literą, dlatego pisownia "Prezesa Rady Ministrów" jest poprawna, natomiast cała reszta nie (z wyjąkiem imienia i nazwiska)

Kubson

22/03/2021

Hmm - Pani Sidorek - kobieta piękna i jak widzę o wiedzy i umiejętnościach wszelakich. Polonista a na sporcie się zna? Dotychczas wydawało mi się, że na takim stanowisku być powinien jednak jakiś menager???

Gratulacje, oby nie zabrakło funduszy dla suwalskiego klubu, a kibice byli zadowoleni.

mieszkaniec

22/03/2021

Dziękujemy Pani Sidorek za awans do 1 ligi. Innej opcji nie widzę. W Suwalkach w erze 21 w. nie narodził się człowiek który by zastąpił w pełni byłego prezesa Mazura na tym stanowisku. Ja to mówię kibic od 68 r. Sprawy prywatne b. prezesa to inna bajka, jeszcze zagramy o extraklasę po covidzie. Życie jest piękne i pełne wyzwań. Mazur wróć, siadamy na loży i Legia przed nami. Tylko Zrzecze!

Oj nie masz prezydencie kadry ani zaplecza. Ale trudno się dziwić. Niewielu chce mieć z tobą do czynienia. Zrobiłeś pośmiewisko. Tylko Wigier szkoda.

W imię pana

23/03/2021

Marzena Sarapata - była prezes Wisły Kraków - podejrzana o udział w zorganizowanej grupie przestępczej.
Magdalena Kralka - aresztowana szefowa gangu kiboli Cracovii, zajmującymi się przemytem i sprzedażą narkotyków. 

Jak subtelna kobieta zajmująca się oświatą i kulturą odnajdzie się w szowinistycznym środowisku i jak ją przyjmą faszyzujący kibole, autonomiczni nacjonaliści, dilerzy środków odmóżdżających, graficiarze od "Forza Wigry" ?

ktoś napisał, że będzie III liga==== to i tak dobrze by było***** porażką lekarza są przypadki śmiertelne a nauczyciela ==== jak wychowają polityka. W tym przypadku mamy i jedno i drugie. Ta Pani była prezydentem od oświaty i co sprawdziła się może nauczyciele wiedzą lepiej. Jeśli ktoś jest dobrym nauczycielem z wykształcenie to nie szuka lansu, poklasku, orderów od przestępców w garniturach tylko robi swoje i przed lustrem może spokojnie patrzeć w odbicie.

Co za obrzydliwe babsko które się pcha do koryta jak leci... z przestępcami w tle ...  Nepotyzm Prezydenta Miasta trwa .  Sami swoi 🤣

mieszkaniec

24/03/2021

Dodane przez Kibic w odpowiedzi na

Po raz pierwszy kobieta   w piłce kopanej w Polsce doprowadzi do awansu drużyny. Aż sam się dziwię chyba Pan Prezydent był na szkoleniu w PZPN u samego Bońka

strzała

25/03/2021

Mam nadzieją że będą wyniki. Ale realnie patrząc to Miasto chyba strzeliło sobie po raz kolejny w kolano.  Bo jeśli nie będzie wyników to Prezydent i jego partia mają kilka tysięcy głosów mniej. Bardzo ryzykowne posunięcie.

Dodaj komentarz