Punkt Wigier w Pruszkowie

Znicz Pruszków - Wigry Suwałki 2:2

W spotkaniu 25. kolejki piłkarskiej II Ligi Wigry Suwałki zremisowały na wyjeździe ze Zniczem Pruszków 2:2.

Trzy punkty były na wyciągnięcie ręki, jednak sobotnie (26.03) spotkanie w Pruszkowie zakończyło się remisem. Wigry już w 5. minucie gry objęły prowadzenie po bardzo dobrym zachowaniu w polu karnym Mateusza Lewandowskiego. W 25. minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego spadło wprost na głowę Rudinilsona, a środkowy obrońca umieścił piłkę w bramce. Biało-niebiescy prowadzili więc 2:0, jednak od tego momentu do siatki trafiali już tylko gospodarze. Jeszcze przed przerwą straty zmniejszył Marcin Bochenek, a w drugiej połowie spotkania wyrównującą bramkę zdobył Mateusz Możdżeń. Podopiecznym Grzegorza Mokrego nie udało się obronić dwubramkowego prowadzenia i ostatecznie do Suwałk wracają z jednym punktem.

Kolejny mecz Wigier w niedzielę 3. kwietnia o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim w Suwałkach. Biało-niebiescy podejmą Ruch Chorzów.