Ostatni mecz w roku zakończony zwycięstwem

Ślepsk Suwałki - Cuprum Lubin 3:1

We wtorek (22.12) w hali Suwałki Arena siatkarze Ślepska Malow Suwałki zwyciężyli w ostatnim meczu 2020 roku z Cuprum Lubin 3:1.

 

Radosne święta sprawili sobie i swoim kibicom suwalscy siatkarze. Biało-niebiescy byli faworytem spotkania z trzecią od końca ekipą "miedziowych", jednak trzeba to było jeszcze udowodnić na parkiecie. Już w pierwszym secie podopieczni Andrzeja Kowala zaprezentowali się z dobrej strony i zwyciężyli 25:22. Przełamanie przyszło w drugiej partii, która padła łupem gości 25:23, jednak w kolejnych odsłonach meczu górą byli już tylko gospodarze. Ślepsk zwyciężył trzecią partię 25:21, czwartą 25:18 i cały mecz 3:1, inkasując komplet punktów.  

 

Było to drugie zwycięstwo biało-niebieskich z "miedziowymi" w trwającym sezonie 2020/2021. MVP, czyli najlepszym graczem spotkania, został Joshua Tuaniga, rozgrywający biało-niebieskich. Na szczególną uwagę zasługuje jednak fantastyczny występ Bartłomieja Bołądzia, atakującego Ślepska Malow Suwałki, który zdobył aż 25 punktów i przyczynił się do końcowego zwycięstwa gospodarzy. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala zakończyli tegoroczną jesień z bilansem 9 zwycięstw i 8 porażek.

 

Dodaj komentarz