Mityng Lekkoatletyczny w Suwałkach

Podlaskie Athletics Team w najbliższą niedzielę

W niedzielę 15. maja na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś w Suwałkach odbędzie się Mityng Lekkoatletyczny Podlaskie Athletics Team, którego organizatorem jest Fundacja Kamili Skolimowskiej.

 

Przed nami decydujący sprawdzian przed zbliżającymi się wielkimi krokami 98. PZLA Mistrzostwami Polski. Chodzi o Mityng Lekkoatletyczny Podlaskie Athletics Team, którego organizatorem jest Fundacja Kamili Skolimowskiej, który zgromadzi w Suwałkach najlepszych sportowców – między innymi tych, którzy reprezentują województwo podlaskie. Nie zabraknie uznanych polskich lekkoatletów, którzy występowali z orzełkiem na piersi na największych imprezach rangi międzynarodowej. Swój udział zadeklarowali między innymi młociarz Wojciech Nowicki i oszczepniczka Maria Magdalena Andrejczyk – złoty medalista i srebrna medalistka minionych Igrzysk Olimpijskich Tokyo 2020, a także Marlena Gola, Damian Czykier, Paweł Fajdek oraz wielu innych utalentowanych zawodników, którzy z dumą reprezentują Polskę na arenie sportowej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 13:00. Wstęp wolny.

 

lekkoatletyka-plakat

3 Komentarzy

Adrian

10/05/2022

Andrejczyk nie wystąpi, bo pojedzie trenować do Turcji, nie obejrzy zawodów nawet z trybun.

A w ogóle to jej rozstanie z trenerem Karolem Sikorskim przebiegło w niezbyt zdrowej atmosferze mowa była o "kulturze".
Co się tyczy emigracji, to "opcja z byciem tutaj na stałe jest poważnie brana pod uwagę" - mówiła po przeprowadzce do Finlandii.
Pytana zaś o wyjazd z Suwałk odpowiedziała: „dom jest tylko jeden. W Suwałkach”, a więc dla każdego coś miłego, tylko już nie wiadomo co jest prawdą a co medialną kreacją.

Dodaj komentarz