Zlot zabytkowych samochodów i motocykli

Suwalskie Klasyki Nocą 2024

 

Suwalskie Klasyki Nocą 2024, czyli zlot oraz paradę zabytkowych samochodów i motocykli, można było podziwiać w sobotę (18.05) na ulicach Suwałk.

 

Zabytkowe samochody i motocykle można było zobaczyć w sobotę na suwalskich ulicach. Przy okazji tegorocznej Nocy Muzeów do miasta po raz kolejny zjechali pasjonaci zabytkowych maszyn z całego regionu. W ciągu dnia miał miejsce rajd krajoznawczy po Suwalszczyźnie, a pod wieczór uczestnicy wydarzenia przejechali we wspólnej paradzie ulicami Suwałk, zaczynając od ulicy 24 Sierpnia, a kończąc na Zarzeczu, gdzie zapełnił się parking przed halą Suwałki Arena. Tam właśnie tłum mieszkańców miasta mógł podziwiać pojazdy mające co najmniej 30 lat, lub też pojazdy unikatowe, których wypuszczono niewiele sztuk, ale mających co najmniej 25 lat.

 

Wydarzeniu towarzyszył konkurs na Miss/Mistera Elegancji w którym należało dobrać strój do epoki z której pochodzi konkretny pojazd. Najmłodsi z kolei mieli okazję pomalowania karoserii malucha według własnego pomysłu. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał DJ Słoma Klimat Tworzą Ludzie.   

 

Dodaj komentarz