Utrudnienia drogowe na ul. Wojska Polskiego II

wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicy Wojska Polskiego II

 

Od czwartku 16. listopada wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicy Wojska Polskiego II od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do wjazdu na teren firmy MALOW.

 

Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z realizacją zadania pod nazwą "Poprawa atrakcyjności inwestycyjnej Miasta Suwałki poprzez budowę i przebudowę ulic w południowej strefie przemysłowej miasta", od dnia 16.11.2023 r. zostanie wyłączony z ruchu odcinek ul. Wojska Polskiego II (od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do wjazdu na teren firmy MALOW). 

 

Dojazd do ulicy Wojska Polskiego II odbywać się będzie od strony ul. Papiernia oraz od strony ul. Dubowo I w Suwałkach. W przypadku spiętrzania kolejek oczekujących pojazdów w godzinach szczytów komunikacyjnych na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i ul. Papiernia, może występować ręczne kierowanie ruchem. 

2 Komentarzy

Czesław

15/11/2023

W Suwałkach są 2 ( słownie dwie ) Ul. Wojska Polskiego !!! Wojska Polskiego i Wojska Polskiego II  . Powiem więcej -nawet 3  . ul. Wojska Polskiego . Aby dojechać do ul.Wojska Polskiego 102 należy skręcić z Ul.Wojska Polskiego w ul Hubala i na końcu ul Hubala jest ul. Wojska Polskiego 102 

Wyjazd z papierni na wojska Polskiego to powinno mieć sygnalizację świetlną. Tam w godzinach szczytu nie da się wyjechać.

I wydłużcie czas zielonego dla lewoskrętu z Sikorskiego w Kościuszki. Dramat. 4 auta przejeżdżają a kolejka sięga Reymonta... 

Dodaj komentarz