Najlepsze zabawki z bajki Strażak Sam

Najlepsze zabawki z bajki Strażak Sam

Dzielny i nieustraszony, stawi czoła każdemu niebezpieczeństwu! Strażak Sam to prawdziwy bohater. Nic więc dziwnego, że pokochały go dzieci na całym świecie. Jeśli chcesz sprawić prawdziwą radość swoim pociechom, sprawdź zabawki i akcesoria z bajki "Strażak Sam". Dzięki nim każde dziecko może wcielić się w swoje ulubione postaci z tej mądrej bajki.

 

Uniwersalne wartości i świetna zabawa

Fascynacja strażą pożarną to etap, który przechodzi niemal każde dziecko. Bajka "Strażak Sam" świetnie się w to wpisuje, pokazując, jak wygląda praca w remizie. Jest to pełna ciepła opowieść o tytułowym, przesympatycznym Samie i jego przyjaciołach - mieszkańcach miasteczka Pontypandy. W każdym odcinku strażak Sam wraz z jego drużyna mierzą się z przeróżnymi problemami oraz przeprowadzają bohaterskie akcje.

 

Dzieci kochają "Strażaka Sama" za jego poczucie humoru i ciekawe pomysły. Rodzice z kolei cenią tę bajkę za uniwersalne, ważne wartości, jakie przekazuje ich pociechom - siłę przyjaźni. W każdym odcinku jest podkreślone, że tylko działając wspólnie, można osiągnąć cel, a także że zawsze należy pomagać słabszym.

 

Twoje dziecko jest fanem dzielnego strażaka? W takim razie z pewnością szczerze ucieszy się z figurek ze swoim ulubionym bohaterem. Najlepsze zabawki z bajki "Strażak Sam" znajdziesz w naszym sklepie. Każde dziecko będzie szczęśliwe, otrzymując remizę czy wozy z bajki o strażaku, a odgrywanie jego roli z pewnością stanie się wkrótce ulubioną rozrywką całej rodziny.

 

Zabawki dla dzieci w każdym wieku

Dzieci uwielbiają odgrywanie ról, a szczególnie scen i postaci z ich ulubionych bajek. Taka zabawa ma wiele zalet. Rozwija bowiem wyobraźnię, kreatywność oraz w przystępny sposób przekazuje istotne informacje o charakterze edukacyjnym. W przypadku "Strażaka Sama" na pewno można z łatwością nauczyć dziecko czym może się skończyć zabawa z ogniem czy też jakie niebezpieczeństwa mogą spotkać dziecko w codziennym życiu.

 

Warto uczestniczyć w takiej zabawie wspólnie ze swoją pociechą właśnie po to, żeby przy okazji wspólnego spędzania czasu, przekazać jej niezwykle ważne wartości. Niezastąpione będą przy tym zabawki dla dzieci z bajki "Strażak Sam". Przy ich użyciu, można wykreować wiele ciekawych scenek, które sprawią, że dziecko z łatwością wcieli się w postać nieustraszonego Sama lub któregokolwiek z jego przyjaciół.

 

Co ważne, z zabawki tego typu ucieszy się dziecko w każdym wieku i wcale z nich szybko nie wyrośnie. Młodsi miłośnicy przygód "Strażaka Sama" na pewno ucieszą się z figurek Sama oraz jego przyjaciół, np. Penny i Elvisa lub też skutera ratowniczego, quada czy łodzi. Kilkuletnie dzieci kochają samodzielnie budować (a przy okazji ćwiczą koordynację ręka-oko oraz sprawność manualną), dlatego idealne będą dla nich klocki, z których mogą złożyć własny podnośnik strażacki. Wszystkie te zabawki ze "Strażakiem Samem" w roli głównej znajdziesz w sklepie https://maludas.pl/c/122/strazak-sam-zabawki.html

 

Samochód "Strażaka Sama" i wiele innych

Często zdarza się, że po wręczeniu dziecku prezentu, równie dobrze bawią się nim jego rodzice. I tak z pewnością będzie w przypadku remizy "Strażaka Sama" XL z figurką oraz elementami dźwiękowymi i świetlnymi. Już samo składanie remizy pochłonie wszystkich domowników! Te zabawkowe budowle są przemyślane i gwarantują wiele godzin zabawy dzięki urozmaiconym pomieszczeniom i gadżetom. Zabawki ze świata strażaka Sama to liczne lądowiska dla helikopterów, szatnie, rury do zjeżdżania na parter oraz nawet elektryczne windy.

 

Oczywiście niezastąpioną zabawką jest też wóz strażacki "Strażaka Sama". W sklepie znajdziesz różnego rodzaju wozy strażackie - zabawki, które można samodzielnie złożyć lub są już gotowe do zabawy. Jest również wiele zestawów, w których poza samym wozem posiadają jeszcze figurki lub inne elementy, np. stację ratunkową. Jeśli zaś Twoje dziecko myśli o pracy w straży pożarnej w przyszłości, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby już teraz spełnić jego marzenia. Wystarczą do tego odpowiednie akcesoria i zabawki z bajki "Strażak Sam". Regulowany kask z mikrofonem, gaśnica i pistolet na wodę pomogą poczuć się każdemu dziecku niczym ulubiony bohater. Świetna zabawa jest przy tym gwarantowana.

 

Jeżeli twojemu dziecku podoba się Strażak Sam, sprawdź również zabawki wojskowe dla dzieci.

 

Dodaj komentarz