Już w sobotę IV Targi Dewelopersko – Wnętrzarskie

Już w sobotę IV Targi Dewelopersko – Wnętrzarskie

Już w sobotę o godzinie 10 rozpoczynają się IV Targi Dewelopersko – Wnętrzarskie Racis Development - PSB Importex, które potrwają do niedzieli 25 września.


 

Targi odbędą się na terenie inwestycji „Piano Park” przy ulicy Pileckiego w Suwałkach. Czeka na Was 30 wystawców materiałów wykończeniowych, trzy pokazowe apartamenty o różnych metrażach, kawa, herbata, ciasto , a dla najmłodszych największa zjeżdżalnia i tor przeszkód. Przyjdź i zobacz jakość Racis Development.

 

Na targach prezentować się będą najbardziej polecani producenci armatury łazienkowej, płytek kuchennych, łazienkowych czy podłogowych, mebli łazienkowych, grzejników  tj. GROHE, CERSANIT, DEFTRANS, OMNIRES, ALPLAST ROCA, GEBERIT, NETTO CERAMIKA, TUBĄDZIN, PRZYSUCHA i wiele innych. Odwiedzić również będzie można ekspozycje targowe i stoiska z meblami kuchennymi i wyposażeniem kuchni: PYRAMIS, STOLKAR, FRANKE, GALICJA.  W tej edycji targów zaprezentuje się również firma MAX ELEKTRO-ARDOM z RTV i AGD, jak również Salon Meblowy LUDWIK z meblami młodzieżowymi i dziecięcymi, jak również producenci farb i dekoracji : DULUX, GARDINIA, REIS. Na targach będzie można zapoznać się z ofertą zakupu drzwi podłóg i paneli, marek: SALAG, VOSTER, CLASSEN, KRONOORYGINAL, KRONOPOL, INVADO, ERKADO.  

 

Wystawcy będą prezentować swoje materiały w hali garażowej, dzięki czemu odwiedzający nie będą narażeni na warunki atmosferyczne. W czasie imprezy targowej będzie można zapoznać się szczegółowo z ofertą zakupu apartamentów w inwestycji: Piano Park, Perła Południa, Villa Park & SPA. Specjalnie dla najmłodszych Gości targów organizatorzy Racis Development oraz PSB Importex przygotują słodki poczęstunek, a na dorosłych czeka aromatyczna kawa. Serdecznie zapraszamy. Wjazd i wejście na targi główną bramą wjazdową na Osiedle Piano Park.

 

Dodaj komentarz