Food Truck Festivals po raz drugi w Suwałkach

Food Trucki lubią Suwałki, a suwalczanie lubią Food Trucki

Food Trucki lubią Suwałki, a suwalczanie lubią Food Trucki - mówili organizatorzy drugiego już zjazdu kuchni świata w naszym mieście w tym sezonie. Mobilne restauracje czekają na chętnych do niedzieli.

 

Od piątkowego (23.09) popołudnia ponownie na parkingu przy Centrum Handlowym Plaza pachnie jedzeniem serwowanym z samochodów. W mieście ponownie odbywa się Food Truck Festivals, który gościł w Suwałk w tym roku już w czerwcu. Zainteresowanie mieszkańców było na tyle duże, że mobilne restauracje przyjechały ponownie.

- Suwałki chyba wyjątkowo nas lubią. Po ostatnim naszym pobycie tutaj był tak duży odzew, że postanowiliśmy przyjechać ponownie i jak widać suwalczanie znów nie zawiedli. Spróbować można jedzenie z różnych zakątków świata. To chyba właśnie przyciąga ludzi do food trucków - chęć spróbowania czegoś nowego. Jest ten fantastyczny klimat. Gdzie się pojawiamy, tam zawsze jest mnóstwo osób. Każdy food truck różni się od siebie, są one kolorowe, zachęcają do przyjścia, od razu jak się otwieramy pachnie jedzeniem, to przede wszystkim przyciąga klientów - mówiła Milena Sikora, manager Food Truck Festival.

Jak zawsze na miejscu spróbować można kuchni z całego świata -  wrapy, zapiekanki, pierożki Dim Sum, burgery, szaszłyki, churrosy i wiele więcej. Food Trucki dziś (24.09) czynne będą do godziny 21.00, a w niedzielę w godzinach 12.00 - 19.00.

 

Dodaj komentarz