Wigry odpadają z okręgowego Pucharu Polski

Wigry Suwałki - Warmia Grajewo 2:3

Suwalskie Wigry przegrały w środę (12.10) przed własną publicznością 2:3 z Warmią Grajewo i odpadły z rozgrywek okręgowego Pucharu Polski.

Wczoraj na Stadionie Miejskim w Suwałkach biało-niebiescy walczyli o awans do 1/8 Pucharu Polski Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Rywalem Wigier była Warmia Grajewo z którą suwalski zespół w rozgrywkach ligowych zremisował ostatnio 2:2, również na własnym stadionie. Do przerwy wszystko układało się po myśli gospodarzy, którzy na przerwę schodzili z jednobramkową zaliczką po trafieniu Marcina Fiedorowicz. Warmia, podobnie jak w meczu ligowym straty z Wigrami odrabiać potrafiła. W 50 minucie wyrównał Dawid Skalski, jednak już po pięciu minutach ponowne prowadzenie gospodarzom dał Łukasz Kubrak. Goście znów wyrównali za sprawą Łukasza Wojno w 69 minucie, a co gorsza, to oni zadali decydujący cios. W 79 minucie gry wynik na 2:3 ustalił Tomasz Dzierzgowski i to zawodnicy z Grajewa grają dalej w pucharowych rozgrywkach. Wigrom pozostała walka na ligowym podwórku, a najbliższy mecz rozegrają na wyjeździe w sobotę 15. października. Ich rywalem będzie Tur Bielsk Podlaski.