GonG. I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk w Suwałkach

dwudniowy turniej MMA imienia Joanny Jędrzejczyk w hali OSiR

Miłośników sportów walki czeka wyjątkowe wydarzenie. W Suwałkach odbędzie się dwudniowy turniej MMA imienia Joanny Jędrzejczyk. To już ostatnia szansa na zapisy.

 

Turniej MMA i Turniej BJJ NO GI (brazylijskie jiu-jitsu ), Media Day, wykład i seminarium – to wszystko odbędzie się w Suwałkach w dniach 23-24 września w ramach dwudniowego Turnieju organizowanego przez Fundację Teraz Wschód i Centrum Sportów Walki Berserker's Team Suwałki.

 

Wydarzenie podzielone zostało na dwa dni. W piątek 23. września odbędzie się spotkanie z Joanną Jędrzejczyk - gwiazdą polskiego i światowego MMA , która opowiem.in.  o swojej karierze sportowej, jej plusach i minusach. Kolejnym punktem będzie tzw. Media Day, czyli wywiady, spotkania z partnerami, wspólne zdjęcia i autografy. Na zakończenie pierwszego dnia imprezy wszyscy chętni będą mieli możliwość uczestnictwa w dwugodzinnym treningu z Joanną Jędrzejczyk.

 

Z kolei sobota 24. Września przeznaczona jest już stricte na sportowe emocje. To właśnie tego dnia odbędzie się I Turniej MMA im. Joanny Jędrzejczyk oraz Turniej BJJ NO GI Ground Game. Będzie to pierwsza impreza w Polsce nazwana imieniem i nazwiskiem największej światowej gwiazdy kobiecego MMA, a także pierwszy turniej brazylijskiego jiu-jitsu w Suwałkach.

 

Turniej, wykład i media day odbędą się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Wojska Polskiego w Suwałkach. Ostatnia szansa na zapisy. Osoby zainteresowane udziałem w Turnieju proszone są o zgłoszenie się przez stronę internetową:

 

 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Teraz Wschód. Misją Fundacji jest wyrównanie szans dla dzieci i młodzieży na rozwój sportowy, intelektualny i kulturowy. Wszystkim organizowanym przez nią wydarzeniom przyświeca jeden cel – zbiórka funduszy na stypendia sportowe dla wybitnie utalentowanych sportowców. Więcej o działalności Fundacji można znaleźć na stronie:

https://www.facebook.com/fundacja.teraz.wschod/

 

Video file

Dodaj komentarz