Wyprawki Czytelnicze dla przedszkolaków

Zabierz dziecko do biblioteki i odbierz książkę w prezencie

 

Zabierz dziecko do biblioteki i odbierz książkę w prezencie - w Bibliotece Publicznej im. Marii Konopnickiej w Suwałkach trwa kolejna odsłona ogólnopolskiego projektu „Mała książka – wielki człowiek”, skierowany do dzieci w wieku 3-6 lat.

 

Przyjdź do biblioteki i odbierz Wyprawkę Czytelniczą, w której dzieci otrzymają Kartę Małego Czytelnika i książkę wraz z broszurą dla rodziców. Warunkiem otrzymania Wyprawki jest przyjście z dzieckiem do Biblioteki, założenie mu konta bibliotecznego i wypożyczenie minimum jednej książki. Jednemu dziecku przysługuje jedna Wyprawka, niezależnie od tego, z ilu Bibliotek korzysta. W projekcie mogą wziąć również udział dzieci wcześniej zapisane do Biblioteki.

 

Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. W Wyprawce znajduje się także przygotowana dla rodziców broszura informacyjna.

 

Bezpłatne wyprawki można otrzymać w wypożyczalni Oddziału dla Dzieci (ul. E. Plater 33A), w Filii nr 1 (ul. Szpitalna 60), w Filii nr 2 (ul. Klonowa 41) oraz w Filii nr 3 (ul. Północna 26).

 

Dodaj komentarz