Marzec
21
niedziela
godzina:
11:00

Razem. Z mamą i tatą. Ptaki Suwalszczyzny

Bezpłatne
data zakończenia:
Pracownia Plastyczna Centrum SOK, ul. Noniewicza 71

 

Zapraszamy na kolejne familijne warsztaty artystyczne, podczas których pod kierunkiem Haliny Mackiewicz, razem z mamą i tatą wyczarujemy kolorowe, rozśpiewane ptaki zamieszkujące Suwalszczyznę. Do wspólnego działania, eksperymentowania i szukania nowych, ciekawych rozwiązań plastycznych zachęcamy całe rodziny.

 

21.03.2021, godz. 11.00-13.00
Pracownia Plastyczna Centrum SOK, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 566 42 11), decyduje konieczność zgłoszeń
liczba miejsc ograniczona zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym

 

“Razem. Z mamą i tatą” to cykl familijnych spotkań artystycznych w Pracowni Plastycznej Centrum Suwalskiego Ośrodka Kultury. To propozycja dla rodzin lubiących spędzać czas razem, otwartych na twórcze wyzwania, kreatywnych i szukających ciekawych sposobów na aktywny czas z dziećmi. Spotkania wspierają artystyczny rozwój dziecka i otwierają na nowe możliwości w autokreacji.

 

Marcowe warsztaty rozpoczniemy od wysłuchania ptasich treli i obejrzenia fotografii i rysunków ptaków. Dowiemy się, jakie ptaki zamieszkują Suwalszczyznę, jaki mają kształt i kolor, w jakim środowisku żyją i gdzie lubią przebywać. Ta wiedza pomoże nam przy tworzeniu własnego ptaszka. Z kartonu, papieru, sznurka i tkanin wyczarujemy niesamowite latające istoty. Na koniec, osadzimy ptaki na patyczkach, aby można było je eksponować w różnych miejscach. 

 

Prowadzenie: Halina Mackiewicz, Pracownia Plastyczna Centrum SOK. Spotkanie odbędzie się w Pracowni Plastycznej Centrum, w budynku SOK przy ul. Noniewicza 71.

Kalendarium