Kwiecień
5
piątek
godzina:
19:00

Filharmonia Suwałk zaprasza na Pieśni Anny German

data zakończenia:
SOK, Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

 

Podczas kwietniowego koncertu Suwalskiej Orkiestry Kameralnej usłyszymy wyjątkowe utwory Anny German w wykonaniu solistek: Natalii Winnik, Natalii Roguckiej-Górskiej, na fortepianie zagra Krzysztof Krzesicki.


 
5.04.2024, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5
Bilety: 50 zł

z Suwalską Kartą Mieszkańca >>  zniżki do 50% 

 

Piękna, utalentowana wokalistka śpiewała przecież przede wszystkim o miłości. Miłość pomagała jej przetrwać trudy życia. Wierzyła, że prawdziwa miłość przezwycięża wszystkie trudy. Uczucie tak samo czyste jak jej głos – promień, który swym brzmieniem rozświetlał polskie i światowe estrady.
 

Anna German trwale zapisała się na kartach historii polskiej piosenki. Miała niepowtarzalny, cudowny, wyrazisty głos i aktorski talent do wyrażania emocji. Zachwycała w wielu aspektach, tym najbardziej oczywistym, fizycznym, ale i wewnętrznym – była osobą wrażliwą i niezwykle utalentowaną, także kompozytorsko. Fascynowała klasą i wdziękiem. Bardzo skromna w życiu prywatnym, charyzmatyczna, wręcz magnetyczna na estradzie. Była genialnym samoukiem – technicznie potrafiła świetnie wykonać każdy utwór, a wszystko, co śpiewała, było szczere, płynęło z serca. 

Kalendarium