Nowy Pchli Targ w Suwałkach

PCHLI TARG na Targowisku Miejskim przy ulicy Sejneńskiej w Suwałkach

 

W środę 24. lipca od godziny 14.00 rozpocznie się PCHLI TARG na Targowisku Miejskim przy ulicy Sejneńskiej w Suwałkach. Spotkania mają charakter cykliczny i będą odbywać się co drugą środę miesiąca.

 

- Bliska jest Ci idea wymiany rzeczy i nadawania im drugiego życia?
- Nie masz już miejsca w pawlaczach, garażach i piwnicach?
- Handlujesz "starzyzną"?
- Chcesz odświeżyć garderobę i potrzebujesz miejsca na kolejne ub
- Lubisz starocie, szukasz wyjątkowych przedmiotów?
- Chcesz uczyć dzieci przedsiębiorczości i oszczędzania?
- Nie masz głowy do wystawiania rzeczy na sprzedaż w Internecie, a chętnie puścisz je w świat i odzyskasz dawno wydane pieniądze?

- Jest wiele powodów by uczestniczyć w tym wydarzeniu, zarówno jako sprzedawca jak i kupujący ale jedno jest pewne- aby Pchli Targ na Targowisku Miejskim zagościł na dłużej, potrzebne jest Twoje wsparcie. Przyjdź, kup, sprzedaj, graj muzykę, albo pokaż swoje dzieła, niezależnie od tego w jakim charakterze się pojawisz, Twój udział jest cenny. Pamiętaj, podczas Pchlich Targów Targowisko będzie czynne dłużej niż zwykle. Każde udostępnienie tej informacji działa korzystnie na rozwój tej imprezy i o dzielenie się nią gorąco Cię prosimy - przekazał Zarząd Targowiska. 

5 Komentarzy

pisiorek

12/07/2024

zamiast zrobić ludziom dobrze w weekend to nie , w środku tygodnia gdzie uczciwie pracujący ludzie są w pracy......... 

U nas próbuje się coś robić ,tylko nigdy nie jest, to do końca przemyślane. Weź urlop i idź na pchli tag. Śmiech na sali. W Ełku jest bazar w niedzielę i funkcjonuje. A my próbujemy ratować bazar w środę od 14tej. Tak jak godziny otwarcia bazaru w tygodniu. Bazar dla bezrobotnych, bo ludzie pracujący, którzy mają pieniądze są w pracy. A poza tym to gdy była fala kupujących z Litwy ,to handlowcy wywalili ceny takie, że nie opłacało się jechać na bazar. Odstraszyli mieszkańców myśląc, że nie "nachapią się" dziś płacą za tę zachłanność.

Specjalnie tak zrobili aby ludzie przychodzili na bazar gdzie już nikt nie zagląda. Słabe to.

Dodaj komentarz