II edycja ”Podaruj sobie czas – Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko***” - już w środę wielkie kobiece świętowanie

II edycja ”Podaruj sobie czas – Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko***” - już w środę wielkie kobiece świętowanie

 

W najbliższą środę, 8 marca, kobiety z naszego miasta i okolic będą mogły hucznie świętować swój wyjątkowy dzień w Hotelu Szyszko*** na ul. Innowacyjnej 3. Organizatorzy zaprosili z tej okazji przedsiębiorczynie, które oferują usługi i produkty skierowane do Pań. Przewidziane są bezpłatne konsultacje, zabiegi i pokazy, a także losowanie nagród. Restauracja szykuje specjalne menu i różnorodną kartę drinków. Atrakcją wieczoru będzie koncert Karoliny Lizer – Laureatki Premier Opola 2022. Impreza rozpocznie się o godz. 17.00.

 

To już druga edycja autorskiego eventu Hotelu Szyszko*** pn. „Podaruj sobie czas – Dzień Kobiet w Hotelu Szyszko”.  Pierwsza spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem suwalczanek. Wydarzenie jest skierowane do kobiet i tworzą je również kobiety. Organizatorzy zaprosili lokalne przedsiębiorczynie, które oferują usługi i produkty skierowane szczególnie do przedstawicielek płci pięknej. Podczas eventu będzie można zapoznać się z ofertą 23 reprezentantek różnorodnych specjalizacji. Oprócz oczywistej branży beauty, kosmetologii, butików odzieżowych, biżuterii, czy studia modelowania sylwetki, pojawią się również propozycje prozdrowotne, takie jak dietetyka, zajęcia sportowe, fitness oraz wykorzystujące nowoczesne metody elektrostymulacji mięśni. Nie zabraknie też rozwoju mentalnego i coachingu.

- Nasze wydarzenie z okazji Dnia Kobiet na stałe wpisało się w hotelowy kalendarz już po pierwszej edycji, gdy osiągnęliśmy frekwencję prawie 250 osób. Zaangażowanie Partnerek wydarzenia, otwartość uczestniczek, moc atrakcji i rewelacyjna wymiana doświadczeń oraz kobieca integracja – to wszystko sprawia, że jest to wyjątkowy event. I jak się okazuje bardzo potrzebny, bo współczesne kobiety są mocno zapracowane i obarczone obowiązkami nie tylko domowymi, ale również służbowymi. Chwila wytchnienia, zaczerpnięcie relaksu i skorzystanie z atrakcji to coś, co należy się każdej z nich, a już szczególnie w dniu ich święta – mówi nam Tomasz Szyszko, właściciel hotelu.

Podczas wydarzenia swoje umiejętności wokalne zaprezentuje w widowiskowym koncercie Karolina Lizer - laureatka Premier Opola 2022. Młoda i bardzo utalentowana artystka z pewnością uświetni ten wieczór.

 

Oprócz artystycznych walorów, wydarzenie będzie obfitowało w doznania kulinarne, o które w specjalnej karcie menu zadba Szef Kuchni Hotelu Szyszko***. Kolorowe drinki dostosowane do różnorodnych gustów będą królowały na barze.

- Bardzo intensywnie pracujemy nad organizacją tego wyjątkowego wydarzenia. Postaramy się, by odbyło się ono na najwyższym poziomie. Chcemy podarować Kobietom coś szczególnego – czas tylko dla siebie, w kobiecym gronie, z kobiecymi atrakcjami. Czas, który każdej z nas jest niezbędny do złapania życiowego balansu – dodaje Paulina Staszkiewicz, kierowniczka marketingu i sprzedaży.

Event ma charakter otwarty, wejście jest bezpłatne, a stanowiska Partnerek będą dostępne między 17.00, a 21.00. O 20.00 organizatorzy rozlosują pulę cennych nagród ufundowanych przez Partnerki wydarzenia oraz Hotel Szyszko***. Oprócz wspomnianych atrakcji wszystkie Panie będą miały okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w pięknych kwiatowych wiankach oraz nagrać się w bardzo popularnej fotobudce 360 ̊.

- Mamy nadzieję, że jak najwięcej kobiet skorzysta z naszego zaproszenia i zdecyduje się wieczór 8 marca spędzić z nami. Wydarzenie organizujemy na naszej największej sali, żeby sprostać frekwencji uczestniczek. Jesteśmy bardzo dumni z tego przedsięwzięcia. Naszą działalnością staramy się nieustannie trafiać do kobiet, dbać o ich dobrostan, samozadowolenie i relaks. Zdradzę, że w trakcie eventu nasze masażystki będą wykonywać bezpłatne masaże relaksacyjne dłoni. Będzie naprawdę przyjemnie – zapewnia Natalia Krejpcio-Szyszko, organizatorka wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkie kobiety. Prezentujemy też kilka zdjęć z ubiegłorocznej edycji wydarzenia: 

 

Partnerki wydarzenia: Biuściasty Zakątek Salon bielizny i brafittingu, Kama Moda XL, Butik Libeluna, Up-To-Date Fashion by Ada, Nove Studio, Studio SeeFit Suwałki, Studio Figura Suwałki, Instytut Makijażu i Masażu Emilia Kobryś, Monika Jurewicz Make Up Suwałki, Atelier Fryzur - Monika Ołowniuk, Kanony Piękna Emilia Herbaczewska, Fabryka selfie, Kwiaciarnia Cuda Wianki, Hurtownia Kwiatów EWART Suwałki, Forever Joanna Wnukowska, Mobilna Agencja Reklamy AGMATIC, Podologia Suwałki Beata Kożuchowska, Em Soutache, Sa-port Adriana Sadowska-marketing,szkolenia, Level Up Business, Centrum Treningu Mentalnego Biofeedback „Poukładani”, Malva Photography, Projekt Zdrowie Suwałki.

 

Patronem medialnym wydarzenia jest portal suwalki.info.

 

s1

s2

menu1

2

Dodaj komentarz