Potrzebna pomoc w odbudowie po pożarze

Pożar gospodarstwa agroturystycznego nad jeziorem Wigry

 

Do pożaru gospodarstwa agroturystycznego doszło w miniony czwartek (20.06) nad jeziorem Wigry w Rosochatym Rogu. Rodzina dla której był to jedyny zarobek liczy na pomoc przy odbudowie. 

 

Na pomoc w odbudowie po pożarze liczą właściciele gospodarstwa agroturystycznego Wiejski Zakątek, położonego nad jeziorem Wigry w Rosochatym Rogu, w którym w minionym tygodniu doszło do pożaru. Spaliły się dwa piętra domu gościnnego, kuchnia, jadalna i piwnica, przez co poszkodowani stracili wszystkie pokoje, które były ich jedynym zarobkiem. 

- To co robimy jest naszą pasją, marzeniem i wiąże się z olbrzymią satysfakcją z tego, że możemy przyjmować gości pod nasz dach. Jednocześnie to również nasza praca - źródło utrzymania rodziny - troje dzieci, rodzice oraz my. Niestety w miniony czwartek 20.06.2024 ten dach i nasza pasja spłonęły w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Zaledwie w kilka minut straciliśmy wszystko nad czym pracowaliśmy my oraz nasi rodzicie i dziadkowie. Pożar strawił wszystkie pokoje gościnne, przez co byliśmy zmuszeni odwołać tegoroczne rezerwacje. Efekty pożaru nie oszczędziły również kuchni, jadalni i piwnicy. Strawił również nasze serca, gdyż nie mogliśmy nic zrobić. Na całe szczęście nikt nie ucierpiał w pożarze. Nie jest nam łatwo prosić o pomoc, bo do wszystkiego zawsze chcieliśmy dojść sami, powoli, ale sami. Teraz jednak jesteśmy zmuszeni poprosić o Państwa wsparcie. Zależy nam na możliwie szybkiej odbudowie gospodarstwa by mogło dalej cieszyć naszych gości, którzy odnajdywali tu spokój i przyjazną atmosferę. Dla nas to będzie również szansa, aby móc dalej realizować rodzinną tradycję i zadbać o przyszłość naszych bliskich - przekazali poszkodowani. 

Link do zrzutki TUTAJ!
 

4 Komentarzy

Na co komu ubezpieczenie, przecież jaka jest szansa, że coś się stanie, a płacić co rok trzeba... XD 

Jest jeszcze coś takiego jak EMPATIA. Łatwo oceniać, ferować wyroki kiedy nas to bezpośrednio nie dotyczy, z tylnego fotela, siedząc przed kompem, sącząc kawę czy może i nawet coś mocniejszego.Ciężko niektórym zrozumieć, że tej rodzinie w kilka minut zawalił się cały świat. Przykro się robi czytając pewne teksty pod tym artykułem, bardzo ciężko.

Dodaj komentarz