Duży sukces młodych siatkarzy

awans do półfinału Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce

Zawodnicy Suwalskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Siatkówki wywalczyli w miniony weekend awans do półfinału Mistrzostw Polski Juniorów.

Młodzi suwalscy siatkarze zakończyli czterodniowe zmagania w hali Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach na drugim miejscu. W meczu o pierwsze miejsce w turnieju gospodarze przegrali z zespołem z Kędzierzyna-Koźla 0:3 (22:25, 24:26, 22:25). Na najniższym stopniu podium zawody zakończyli zawodnicy UKS Błyskawica Szczecin, którzy pokonali po tie-break'u Jaworski Klub Sportowy SPARTAKUS.

Nagrody i statuetki dla zdobywców wyróżnień indywidualnych ufundował Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki. W ceremonii wręczenia nagród wzięli udział Beata Harasimowicz, prezes Stowarzyszenia Ślepsk Malow Suwałki oraz Mateusz Czunkiewicz i Paweł Filipowicz, zawodnicy Ślepska Malow Suwałki.