Wystawa Anny Partyńskiej w ROZMARINO 

wystawy zorganizowane w ramach obchodów jubileuszu 30 lat Galerii-Pizzerii  ROZMARINO

 

Galeria Rozmarino zaprasza na wystawy zorganizowane w ramach obchodów jubileuszu 30 lat Galerii-Pizzerii  ROZMARINO oraz spotkanie z autorką Anną Partyńską. 

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Partyńską, autorką dwóch wystaw fotografii, prezentowanych obecnie w Pizzerii Galerii ROZMARINO. Obie wystawy to reporterskie zapisy wyprawy autorki do Malezji, z grudnia ubiegłego roku. Jedna z wystaw prezentuje kilkanaście migawkowych portretów dzieci mieszkających w jednej z wiosek Malezji, zaś druga wystawa jest ciekawym zapisem z ulicznego bazaru nocnego, gdzie prezentowane przez ulicznych sprzedawców regionalne specjały kulinarne, zostały przez fotografkę ukazane niczym jubilerskie delikatesy.


Obie wystawy zostały zorganizowane w ramach obchodów jubileuszu 30 lat Galerii-Pizzerii  ROZMARINO, a będą jeszcze możliwe do oglądania do końca bieżącego tygodnia, tj. do 10 marca 2024 roku. Spotkanie z autorką odbędzie się w ramach comiesięcznych spotkań z cyklu "Fotografia i wino", we wtorek, 5 marca o godz. 20:00 na Zapiecku Piano Baru Rozmarino. 

 

Dodaj komentarz